Malíkovský dvůr, Horní Pěna

Malíkov nad Nežárkou 6, Horní Pěna, 37701

od 550 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání
Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Chtěli by jste okusit mír a klid Jižních Čech? Poznat překrásnou přírodu? Uvolněte se a odpočiňte si v krásném prostředí hlubokých lesů České Kanady. Nechte se okouzlit ranním pohledem z okna, sejděte k voňavé snídani, užívejte klidu a u šálku dobré kávy vybírejte z lákavé nabídky výletů. Máte-li rádi golf? Tři golfová hřiště jsou na dosah ruky: Preferujete cyklistiku? Pak vás bude zajímat světově známá cyklistická trasa Praha - Vídeň, která prochází přímo Malíkovem (cyklotrasa 32). A co rybaření, tenis nebo jízda na koni? To vše pro vás můžeme zařídit v blízkém okolí. Po návratu vás bude čekat čaj o páté a při večerním posezení v našem přívětivém a jedinečném prostředí zapomenete na starosti všedních dnů a nebude se vám chtít od nás odjet.

Další informace

Všech deset ložnic je vybaveno kompletním sociálním zařízením, se sprchou nebo vanou, individuálně designované a vkusně dekorované v tradičním anglickém stylu s dotykem českého venkova. Po celkové rekonstrukci se stavení stává plným venkovského klidu k zajištění Vašeho úplného pohodlí. Jsme připraveni na jednotlivce, páry a samozřejmě celé rodiny - tři rodinné apartmány. Jeden pokoj má bezbariérový přístup.

Ceny

Jednolůžkový pokoj 550 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 1.490 Kč
Dvoulůžkový pokoj 960 Kč
Přistýlka 240 Kč
Třílůžkový pokoj 1.235 Kč

ceny ve vedlejší sezoně 1.11. - 31.5. kromě Silvestra

Služby

Bezbariérový přístup
Dětský koutek
Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Zahrada
Úschovna kol, lyží

Vybavení pokojů

Koupelna s vanou
Koupelna se sprchou
WC

Restaurace

Snídaně jsou podávány v naší prostorné jídelně.  V okolních městečkách a vesnicích je spousta restaurací a hospůdek s dobrou domácí kuchyní. Večery můžete trávit u krbu, na baru nebo jen s knížkou v klidném atriu. Za hezkého počasí připravujeme večerní grilování nebo opékání buřtů.

Sportovní možnosti v okolí

Bowling, kuželky Běžkařské stopy
Cyklostezky Golf
Koupání řeka, jezero Rybolov
Střelnice Tenisový kurt

Mapa

Velká mapa
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Malíkovský dvůr: kontakty

Telefon: +420 384 385 024
+420 777 298 506
Mobil: +420 602 337 836