Předchozí
Další

Apartmány Belveder, Brno

Erbenova 2022/1, Brno, 60200

od 1.000 Kč
apartmán/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování 200 Kč/den
Centrum 1 km
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Nabízíme Vám krásné ubytování v historické budově Hotel Belveder. Kulturní památka se nachází nedaleko centra v Brně při krásném a rozlehlém Lužáneckém parku. Jde o nejstarší pro veřejnost otevřený městský park v ČR, prohlášený též za kulturní památku České republiky. Historická budova Hotelu Belveder je situována na strategickém místě, mezi ulicemi Drobného a Erbenova. Za ulicí Drobného začínají malebné uličky oblíbené lokality Černá Pole, s vilkami a historickými nájemními domy, s parky a kavárnami. Nedaleko budovy Belvederu se nachází světově unikátní budova Vily Tugendhat. V těsné blízkosti Hotelu Belveder se nachází hned několik zastávek MHD, nicméně do centra města dojdete pohodlně i pěšky během 10 minut. Parkování je možné na jednom ze tří přilehlých veřejných parkovišť, nebo váš osobní automobil můžete zaparkovat na našem soukromém parkovišti za poplatek. Další důležitou budovou v okolí je budova Bobycentra, disponující kavárnami, restauracemi, bowlingem a v neposlední řadě fitness centrem.

Další informace

Ubytování v mezonetových apatarmá vybavenými satelitní TV s plochou obrazovkou. Během pobytu můžete využívat bezplatné Wi-Fi připojení k internetu a soukromé parkoviště na místě za poplatek. Některé apartmány disponují balkónem, nebo velkou terasu s výhledem na park Lužánky, nebo s výhledem do klidné, historické ulice Erbenova. K dispozici v apartmánech je pračka, kuchyňka s mikrovlnnou troubou, lednicí a také toustovač . Každá ubytovací jednotka má vlastní koupelnu s prostornou sprchou spolu s bezplatnými toaletními potřebami. Na vyžádaní i vysoušeč vlasů. Ručníky a povlečení jsou zahrnuty v ceně ubytování. Apartmány jsou vhodné k přespání na jednu noc, nebo i dlouhodobému ubytování. Pro dlouhodobě ubytované, úklid celého apartmánu, výměna ručníků a ložního prádla jedenkrát do týdne zdarma. Apartmány mají dostatek úložného prostoru.

Ceny

Apartmán 1.000 Kč
Přistýlka 600 Kč
Cena za parkování (auto) 200 Kč
Domácí mazlíček 200 Kč

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Terasa

Vybavení pokojů

Balkón
Mikrovlnná trouba
WC
Kuchyňka
TV
Lednička
Vlastní koupelna

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Cyklostezky
Tenisový kurt

Okolí

Pro procházky a relaxaci je možné využít park Lužánky rozprostírající se přímo před budovou Hotelu Belveder. Byty umístěné v horní části křídla na ulici Drobného disponují úchvatným výhledem na tento rozlehlý brněnský park. Lužánecký park zve nejenom k procházkám či projížďkám na kole, v letních měsících je oblíbeným místem pro pikniky, cvičení, pétanque, také se stává centrem alternativní kultury studentů, koncertů atd. V parku naleznete také budovu Centra volného času, které poskytuje širokou nabídku volnočasových aktivit jak pro děti, tak pro dospělé. V neposlední řadě se přímo v parku nachází několik tenisových kurtů.

Mapa

Centrum 1 km Vlak 1 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Apartmány Belveder: kontakty

Telefon: +420 545 544 266
Mobil: +420 734 447 785