Apartmány Belveder, Brno

Černá Pole, Erbenova 2022/1, Brno, 60200

od 1.000 Kč
apartmán/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování 200 Kč/den
Centrum 1km
Možnost koupání
Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Nabízíme Vám krásné ubytování v historické budově Hotel Belveder. Kulturní památka se nachází nedaleko centra v Brně při krásném a rozlehlém Lužáneckém parku. Jde o nejstarší pro veřejnost otevřený městský park v ČR, prohlášený též za kulturní památku České republiky. Historická budova Hotelu Belveder je situována na strategickém místě, mezi ulicemi Drobného a Erbenova. Za ulicí Drobného začínají malebné uličky oblíbené lokality Černá Pole, s vilkami a historickými nájemními domy, s parky a kavárnami. Nedaleko budovy Belvederu se nachází světově unikátní budova Vily Tugendhat. V těsné blízkosti Hotelu Belveder se nachází hned několik zastávek MHD, nicméně do centra města dojdete pohodlně i pěšky během 10 minut. Parkování je možné na jednom ze tří přilehlých veřejných parkovišť, nebo váš osobní automobil můžete zaparkovat na našem soukromém parkovišti za poplatek. Další důležitou budovou v okolí je budova Bobycentra, disponující kavárnami, restauracemi, bowlingem a v neposlední řadě fitness centrem.

Další informace

Ubytování v mezonetových apatarmá vybavenými satelitní TV s plochou obrazovkou. Během pobytu můžete využívat bezplatné Wi-Fi připojení k internetu a soukromé parkoviště na místě za poplatek. Některé apartmány disponují balkónem, nebo velkou terasu s výhledem na park Lužánky, nebo s výhledem do klidné, historické ulice Erbenova. K dispozici v apartmánech je pračka, kuchyňka s mikrovlnnou troubou, lednicí a také toustovač . Každá ubytovací jednotka má vlastní koupelnu s prostornou sprchou spolu s bezplatnými toaletními potřebami. Na vyžádaní i vysoušeč vlasů. Ručníky a povlečení jsou zahrnuty v ceně ubytování. Apartmány jsou vhodné k přespání na jednu noc, nebo i dlouhodobému ubytování. Pro dlouhodobě ubytované, úklid celého apartmánu, výměna ručníků a ložního prádla jedenkrát do týdne zdarma. Apartmány mají dostatek úložného prostoru.

Ceny

Přistýlka 600 Kč
Domácí mazlíček 200 Kč
Apartmán 1.000 Kč
Cena za parkování (auto): 200 Kč

Služby

Připojení k internetu
Terasa
Parkoviště

Vybavení pokojů

WC
Vlastní koupelna
TV
Kuchyňka
Lednička
Mikrovlnná trouba
Balkón

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní Cyklostezky
Tenisový kurt

Okolí

Pro procházky a relaxaci je možné využít park Lužánky rozprostírající se přímo před budovou Hotelu Belveder. Byty umístěné v horní části křídla na ulici Drobného disponují úchvatným výhledem na tento rozlehlý brněnský park. Lužánecký park zve nejenom k procházkám či projížďkám na kole, v letních měsících je oblíbeným místem pro pikniky, cvičení, pétanque, také se stává centrem alternativní kultury studentů, koncertů atd. V parku naleznete také budovu Centra volného času, které poskytuje širokou nabídku volnočasových aktivit jak pro děti, tak pro dospělé. V neposlední řadě se přímo v parku nachází několik tenisových kurtů.

Mapa

Centrum 1km Vlak 1km
Velká mapa
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Apartmány Belveder: kontakty

Telefon: 545 544 266
Mobil: 734 447 785