Předchozí
Další

Agropenzion U Bartoušků, Stochov

Stochovská 97, Stochov, 27304

od 400 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Penzion je v provozu od počátku roku 2014, může se tedy pyšnit nově a komfortně zařízenými apartmány a pokoji s kapacitou 30 lůžek a 9 místy přistýlky. Penzion nabízí 7 parkovacích míst v areálu penzionu a jedno pro hendikepované osoby.

Další informace

Agropenzionu U Bartoušků, který se nachází v malebném prostředí obce Malíkovice, nedaleko Královského města Slaný ve Středních Čechách. Penzion je v provozu od počátku roku 2014, může se tedy pyšnit nově a komfortně zařízenými apartmány a pokoji. Penzion je vhodný nejen pro rodinné a rekreační pobyty, ale i pro školení firem a teambuildingy, prodejní akce firem, svatby a soukromé oslavy, vánoční a jiné večírky. Pro tyto účely lze využít vnitřní i venkovní prostory s možností grilování.

Uzavřenost a příjemná atmosféra celého areálu Vám zaručuje plné soukromí, pokud hledáte klid a toužíte po odpočinku, nebo jste aktivní a rádi byste využili mnoha především sportovních aktivit, kterými penzion disponuje.

Součástí penzionu je multifunkční sportovní hala, která je plně vybavena pro mnoho sportovních aktivit jako je volejbal, nohejbal, badminton, tenis, ping-pong, basketbal, futsal, házená, florbal dále pak různá pohybová a aerobní cvičení. Sportovní pomůcky lze zapůjčit přímo v areálu.  Dále nabízíme zapůjčení kol k projížďkám po krásách Středočeského kraje.

Ceny

Apartmán 600 Kč
Jednolůžkový pokoj 400 Kč
Přistýlka 250 Kč
Domácí mazlíček 80 Kč
Plná penze 330 Kč
Snídaně 100 Kč
Dvoulůžkový pokoj 800 Kč
Polopenze 210 Kč
Třílůžkový pokoj 1.200 Kč

Cena za osobu na pokoji se společným soc. zař. vždy pro 2 až 3 pokoje. Cena za osobu na pokoji s vlastním soc. zař. je o 50 Kč/noc/osobu vyšší. Cena za osobu na apartmánu (vl. soc. za&kuchyňkou 600,-/os/noc od os 500,-/os/noc

Služby

Konferenční možnosti
Připojení k internetu
Rodinné pokoje
Zahrada
Nekuřácké pokoje
Pronájem kol
Společenské prostory
Parkoviště uzavřené
Restaurace
Venkovní ohniště / gril

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 30
Kapacita restaurace 40
Dvoulůžkové pokoje 8
Počet apartmánů 2
Jednolůžkové pokoje 2
Třílůžkové pokoje 2

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Lednička
TV

Restaurace

V našem penzionu je občerstvení/restaurace v provozu denně od 16hod do 20hod. Nenabízíme denní nabídku teplých jídel, nicméně v případě zájmu jsme schopni zajistit veškeré stravování dle Vašich požadavků. V penzionu se nachází velká plně vybavená kuchyně spojená s jídelnou o běžné kapacitě 36 míst (max. 44 míst).

Kongresové možnosti

Data projektor
Připojení k internetu
Mikrofon(y)
Šatna
Ozvučení, reprobedny

Firemní akce

Součástí penzionu je multifunkční hala o kapacitě cca 80 míst k sezení a konferenční místnost s projektorem o kapacitě cca 30 míst (max. 40 míst)

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Půjčovna kol
Sportovní hala

Okolí

V blízkém i vzdálenějším okolí penzionu se nachází nespočet kulturních a přírodních zajímavostí.
Mezi největší lákadla patří zejména hrady Křivoklát a Karlštejn. Pro obdivovatele mikroregionálních krás doporučujeme návštěvu obcí a měst regionálního významu, mezi které patří například Královské město Slaný či prezidentské letní sídlo v Lánech. Milovníci přírody si jistě nenechají ujít přírodní památky Bílichovické údolí, Slánskou horu či přírodní park Džbán. V okolí si na své přijdou také milovníci historie, kterým můžeme doporučit hornický skanzen Mayrau či vojenský skanzen Smečno.
Těsné okolí penzionu je vyhlášeným houbařským rájem.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Agropenzion U Bartoušků: kontakty

Telefon: +420 733 538 634
+420 730 871 607
+420 739 317 562
WWW: www.ubartousku.cz

Mapa

Autobus 100 m