! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

ALT Pension, Praha

Pod Markétou 155, Praha, 10400

od 1.080 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Centrum 15 km
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Rodinný pension Alt v klidné zóně na okraji Prahy, nabízí příjemné ubytování pro rodiny s dětmi, páry i firemní klientelu. Stojí v místě, o kterém jsou zmínky již ve 13. stolení v obecní kronice. Původní stavení – stodola je jedno nejstarších v Hájku a je majetkem rodiny více než 100 let. Z této doby si dnešní penzion zachoval jedinečnou atmosféru a originální vzhled. Další velkou předností pensionu Alt je jeho krásná zahrada se vzrostlými stromy, která tvoří dokonalou kulisu pro pořádání svateb a rodinných oslav. Ať už u nás strávíte několik dní s rodinou, romantický víkend ve dvou, ubytujete se u nás na svých pracovních cestách nebo uspořádáte firemní akci, vždy vás uvítá domácí kuchyně, rodinná atmosféra, přátelské prostředí a kvalitní služby.

Další informace

Služby

 • bohatá snídaně (formou bufetu od 8 osob)
 • parkoviště na soukromém pozemku hlídaném kamerou
 • svatby i s obřadem a hostinou v zahradě i v prostorách penzionu
 • rodinné oslavy
 • grilování na zahradě
 • rauty
 • nabídka celkového sortimentu vinařství Mádl Velké Bílovice s ochutnávkou vín
 • točený Pilsner Urquell
 • možnost zajištění vstupenek na kulturní akce v centru Prahy 

Pokoje v našem penzionu jsou zařízeny ve vzdušném a jednoduchém stylu s využitím moderních materiálů a designu. Lůžka a matrace ve všech pokojích jsou od renomované firmy FBF z Německa, která se zabývá výrobou postelí pro zdravý spánek. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s WC a sprchovým koutem, TV, SAT a WIFI připojení.

Ceny

Domácí mazlíček 200 Kč
Přistýlka 450 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.350 Kč
Snídaně 125 Kč
Jednolůžkový pokoj 1.080 Kč

Ceny pokojů zahrnují DPH, místní poplatky, parkovné a připojení k internetu prostřednictvím WIFI. Děti do 3 let bez nároku na lůžko ZDARMA. Dětská postýlka k zapůjčení ZDARMA.

Služby

Bezbariérový přístup
Parkoviště uzavřené
Zahrada
Konferenční možnosti
Připojení k internetu
Parkoviště hlídané
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 20
Dvoulůžkové pokoje 9

Vybavení pokojů

Balkón
Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
WC
TV

Restaurace

Naší prioritou je maximální využití čerstvých surovin.  Točíme Plzeň 12, z vín nabízíme kompletní portfolio vinařství Mádl Velké Bílovice, Pro případné rodinné  či jiné slavnostní příležitosti jsme schopni  Vám nabídnout i jiné varianty jídel včetně velkého  grilu (selátko,vepř.kýty či krůta). Je možné si dopřát posezení venku v prostorách zahrady a znásobit tak zážitek z návštěvy u nás.

Firemní akce

Pro firmy

 • školící salónek s technikou pro cca 30 osob
 • coffee break, oběd, večeře

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Golf
Squash
Volejbalový kurt

Okolí

Pension Alt se nachází na okraji Prahy v chráněném území říčky Rokytky, kde oceníte klid a pohodu. Poloha penzionu nabízí návštěvníkům dobrou dostupnost do centra Prahy a zároveň je i skvělým výchozím bodem pro výlety do vzdálenějšího okolí např. Průhonice, Kouřim, Kutná Hora, Čáslav, okolí řeky Sázavy atd.
Bohaté možnosti mohou také využít i návštěvníci, kteří dávají přednost aktivně strávenému volnému času. Využít můžete tenisové nebo squashové kurty, golfové hříště, turistické pěší trasy či cyklostezky. Přímo v sousedství penzionu se nachází dětské hříště, hřiště na street ball, volejbal a nohejbal.

Mapa

Centrum 15 km Autobus 20 m Vlak 2 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

ALT Pension: kontakty

Telefon: +420 281 961 238
+420 603 262 642
+420 603 262 641