Předchozí
Další

ALT Pension, Praha

Pod Markétou 155, Praha, 10400

od 1.080 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Centrum 15 km
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Rodinný pension Alt v klidné zóně na okraji Prahy, nabízí příjemné ubytování pro rodiny s dětmi, páry i firemní klientelu. Stojí v místě, o kterém jsou zmínky již ve 13. stolení v obecní kronice. Původní stavení – stodola je jedno nejstarších v Hájku a je majetkem rodiny více než 100 let. Z této doby si dnešní penzion zachoval jedinečnou atmosféru a originální vzhled. Další velkou předností pensionu Alt je jeho krásná zahrada se vzrostlými stromy, která tvoří dokonalou kulisu pro pořádání svateb a rodinných oslav. Ať už u nás strávíte několik dní s rodinou, romantický víkend ve dvou, ubytujete se u nás na svých pracovních cestách nebo uspořádáte firemní akci, vždy vás uvítá domácí kuchyně, rodinná atmosféra, přátelské prostředí a kvalitní služby.

Další informace

Služby

 • bohatá snídaně (formou bufetu od 8 osob)
 • parkoviště na soukromém pozemku hlídaném kamerou
 • svatby i s obřadem a hostinou v zahradě i v prostorách penzionu
 • rodinné oslavy
 • grilování na zahradě
 • rauty
 • nabídka celkového sortimentu vinařství Mádl Velké Bílovice s ochutnávkou vín
 • točený Pilsner Urquell
 • možnost zajištění vstupenek na kulturní akce v centru Prahy 

Pokoje v našem penzionu jsou zařízeny ve vzdušném a jednoduchém stylu s využitím moderních materiálů a designu. Lůžka a matrace ve všech pokojích jsou od renomované firmy FBF z Německa, která se zabývá výrobou postelí pro zdravý spánek. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s WC a sprchovým koutem, TV, SAT a WIFI připojení.

Ceny

Domácí mazlíček 200 Kč
Přistýlka 450 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.350 Kč
Snídaně 125 Kč
Jednolůžkový pokoj 1.080 Kč

Ceny pokojů zahrnují DPH, místní poplatky, parkovné a připojení k internetu prostřednictvím WIFI. Děti do 3 let bez nároku na lůžko ZDARMA. Dětská postýlka k zapůjčení ZDARMA.

Služby

Bezbariérový přístup
Parkoviště uzavřené
Zahrada
Konferenční možnosti
Připojení k internetu
Parkoviště hlídané
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 20
Dvoulůžkové pokoje 9

Vybavení pokojů

Balkón
Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
WC
TV

Restaurace

Naší prioritou je maximální využití čerstvých surovin.  Točíme Plzeň 12, z vín nabízíme kompletní portfolio vinařství Mádl Velké Bílovice, Pro případné rodinné  či jiné slavnostní příležitosti jsme schopni  Vám nabídnout i jiné varianty jídel včetně velkého  grilu (selátko,vepř.kýty či krůta). Je možné si dopřát posezení venku v prostorách zahrady a znásobit tak zážitek z návštěvy u nás.

Firemní akce

Pro firmy

 • školící salónek s technikou pro cca 30 osob
 • coffee break, oběd, večeře

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Golf
Squash
Volejbalový kurt

Okolí

Pension Alt se nachází na okraji Prahy v chráněném území říčky Rokytky, kde oceníte klid a pohodu. Poloha penzionu nabízí návštěvníkům dobrou dostupnost do centra Prahy a zároveň je i skvělým výchozím bodem pro výlety do vzdálenějšího okolí např. Průhonice, Kouřim, Kutná Hora, Čáslav, okolí řeky Sázavy atd.
Bohaté možnosti mohou také využít i návštěvníci, kteří dávají přednost aktivně strávenému volnému času. Využít můžete tenisové nebo squashové kurty, golfové hříště, turistické pěší trasy či cyklostezky. Přímo v sousedství penzionu se nachází dětské hříště, hřiště na street ball, volejbal a nohejbal.

Mapa

Centrum 15 km Autobus 20 m Vlak 2 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

ALT Pension: kontakty

Telefon: +420 281 961 238
+420 603 262 642
+420 603 262 641