! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Anna Lišková, Prachatice

Ostrov 2, Prachatice, 383 01

od 600 Kč
apartmán/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Centrum 2 km
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Nabízíme ubytování v apartmánu. K dispozici je kuchyně s vybavením - sporák s troubou, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, základní nádobí. V apartmánu je 5 lůžek-ložnice 3 lůžka, obývací pokoj 1, kuchyně 1. Dále je k dispozici samostatná koupelna s WC a balkon s posezením.

Další informace

Vítáme Vás na našich stránkách.  Pokud chcete volný čas trávit v podhůří Šumavy, nabízíme ubytování v našem rodinném domě ve volné samostatné bytové jednotce  2+1, případně při více osobách 1 pokoj navíc.  Ubytovací kapacita max. 5 osob.  Pronajímá  se  horní patro RD se společným vchodem. V dolním patře je trvale ubytovaný majitel.  Ložnice -3 postele, obývací pokoj-1 postel + rozkládací gauč, kuchyně -1 postel, případně druhá ložnice 2 postele. V pokojích se nekouří.  Postele jsou opatřeny polštáři, dekami a povlečením. K dispozici internetové připojení pro hosty.

Vybavení k dispozici:

Kuchyně-  el. sporák  s troubou, lednice s mrazákem, mikrovlnná  trouba, rychlovarná konvice a základní nádobí. Televize.

Sociální zařízení: samostatná koupelna s WC (sprcha, vana, umyvadlo, bidet)

Balkon-kuřácké místo - židle , stůl

Vytápění – ústřední topení, topí majitel. V objektu je možné uskladnit kola. Po dohodě možno parkovat v uzavřeném dvoře.

Ceny

Apartmán 600 Kč

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 5

Vybavení pokojů

Balkón
Mikrovlnná trouba
WC
Kuchyňka
TV
Lednička
Vlastní koupelna

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Lyže, snowboard
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Anna Lišková: kontakty

Telefon: +420 724 946 504

Mapa

Centrum 2 km