! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Penzion Anna, Bartošovice v Orlických horách

Bartošovice v Orlických horách 3, Bartošovice v Orlických horách, 51761

od 800 Kč
pokoj/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Bez restaurace
Parkování - NE
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Objekt je umístěn na východním konci obce Bartošovice v O.h. Z centra obce vyjedete po silnici č.311 - směr Mladkov a před tabulí "Konec obce Bartošovice" sjedete doleva k objektu. Parkování na parkovišti penzionu (i v zimě). Bartošovice jsou dosažitelné vlakem nebo dálkovým autobusem (Žamberk nebo Rokytnice v O.h.) a je možná telefonická dohoda o odvozu vozidlem penzionu.

Další informace

Pokoje se sestávájí z předsíně, ložnice a koupelny se sprchou, umyvadlem, WC a vybavením (fen, ručník, osuška, žínka, mýdlo, kelímek). Předsíň obsahuje tuto výbavu: šatnová skříň, chladnička, varná konvice, mikrovlnná trouba, nádobí, v ložnici jsou postele, noční stolky s lampičkou, TV (satelit), přistýlka (válenda), povlečení (1x týdně), stolek, židle nebo křesla. Apartmány jsou komforntně vybaveny bytovým zařízením pro krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem (kuchyňská linka plně zařízená s nádobím a el. přístroji. Na objednávku je možno zajistit služby spojené s užíváním apartmánu. V objektu je k dispozici WIFI - VDSL. Herna s barovým pultem a vybavením pro akce (za poplatek) a vnitřní vířivka s infrasaunou. V letním období je k dispozici terasa, stolky a židle, slunečníky, sprcha, lehátka, zastřešený vybavený gril pro cca 20 osob. Podávání snídaní v jídelně objektu. Penzion nemá oprávnění k hostinské činnosti, je však možno zajistit oprávněný subjekt na konkrétní objednanou akci. Upozornění: celý objekt je nekuřácký prostor, pro kouření je vyhrazeno místo před vchodem do budovy nebo na terase (v létě). Ubytování je poskytováno v hotelovém režimu. Pokoje jsou při zahájení pobytu k dispozici od 16. hod. Při odjezdu je vhodné uvolnit pokoje do 10. hod. Jinak dle telef. dohody. Zaměření: pro rodiny s dětmi a pro seniory, včetně domácích mazlíčků. Prosíme, pozor, penzion hlídá stafordský teriér.

Ceny

Apartmán 1.200 Kč
Snídaně 130 Kč
Dvoulůžkový pokoj 800 Kč
Přistýlka 250 Kč

ceny dle sezony

Služby

Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Dvoulůžkové pokoje 4
Počet apartmánů 2

Vybavení pokojů

Kuchyňka
TV

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Lyže, snowboard

Okolí

letním období jsou v okolí k dispozici turistické a cyklistické trasy, možnost koupání za úplatu na koupališti hotelu Zemská brána nebo v řece Orlici (na pozemku penzionu), možnost stanování. V zimě je zde vlek cca 300 dlouhý, s umělým zasněžováním, vzdálený 1000 m od objektu, terén pro nenáročné - lyžařská škola pro děti, zimní středisko Říčky (12km) s lanovkou a kvalitními sjezdovkami. Dosah mobilní sítě T-MOBIL a 02, VODAFONE omezeně, nejbližší bankomat Žamberk nebo Rokytnice v O.h., 1 prodejna se smíšeným sortimentem, 1 hotel, 2 pensiony, autobusové spojení po Orl. horách a okolí.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Anna: kontakty

Telefon: +420 494 599 177
Mobil: +420 603 243 556

Mapa

Autobus 1.2 km