! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Apartmán Jáchymov, Jáchymov

Husova 767, Jáchymov, 362 51

Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Bez restaurace
Parkování - NE
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Nabízíme dlouhodobé ubytování v plně vybaveném apartmánu a dvou ložnicích s kapacitou 4 osob. K dispozici je zahrada s dětským hřištěm a bazénem, plně vybavená kuchyň a další. Objekt je vybaven bezdrátovým připojením k internetu, televizí, satelitem, jídelním koutem a obývacím pokojem.

Další informace

Nabízíme ubytování v apartmánu v Jáchymově. Apartmán má dvě ložnice, jednu s oddělenými postelemi, druhou s manželskou postelí. Kuchyň je plně vybavená včetně myčky na nádobí, spojená s jídelním koutem a obývacím pokojem, ve kterém je TV se satelitními programy. Celý apartmán je pokryt WiFi sítí. Součástí apartmánu je velká zahrada s altánem, grilem, dětským hřištěm a fotbalovou brankou.

 

Služby

Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 4

Vybavení pokojů

Satelit, kabelová TV
TV

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Běžkařské stopy
Lyže, snowboard

Okolí

Apartmán se nachází v lázeňském městě Jáchymov, nedaleko Karlových Varů. 5 minut autem jsou lyžařské areály Boží dar a Klínovec. Ve městě jsou historické památky, lázně, akvapark, turistické stezky.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Apartmán Jáchymov: kontakty

Telefon: +420 731 656 264
Mobil: +420 731 656 263

Mapa