Předchozí
Další

Apartmán Podhájí, Český Krumlov

Pod Hájí 57, Český Krumlov, 38101

od 500 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Nabízíme ubytování v apartmánu rodinného typu až pro 5 osob, který se nachází v klidném prostření CHKO Blanský les 1,5 km od Českého Krumlova.

Další informace

Příjemný apartmán až pro 5 osob nabízí ubytování v malebné krajině a je ideálním výchozím bodem jak pro pěší či cyklovýlety, tak pro výlety za památkami a dalšími atrakcemi. Pobyt si zde užije celá rodina.

* Celoroční provoz

* Kapacita až 5 osob

* Vybavení: zařízená kuchyňská linka, el. sporák, lednice, televize, mikrovlnka, free wifi, koupelna, šatna, venkovní a vnitřní sezení

* Lůžkoviny včetně povlečení v ceně

* Parkování uvnitř objektu

* Možnost zapůjčení kol, raftu, využití sauny, relaxačních masáží a léčivých koupelí v sousedním penzionu.

* Možnost i využití bazénu po dohodě s majitelem.

Ceny

Cena za osobu 500 Kč

Služby

Nekuřácké pokoje
Terasa
Parkoviště uzavřené
Venkovní ohniště / gril
Připojení k internetu

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 5

Vybavení pokojů

Kuchyňka
TV
Lednička
Vlastní koupelna
Mikrovlnná trouba
WC

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Lyže, snowboard
Cyklostezky
Vodáctví, lodě
In-line bruslení
Koupání řeka, jezero

Okolí

Apartmán se nachází na rozmezí CHKO Blanský les a národní přírodní rezervace Vyšenské kopce. NAŠE TIPY: Národní přírodní rezervace Vyšenské kopce Území patří mezi přírodovědecky nejcennější území v Jižních Čechách. Vyskytuje se zde mnoho vzácných druhů teplomilných rostlin a živočichů a je zde naleziště přes 300 druhů hub.

Vrcholem Blanského lesa je hora Kleť s nadmořskou výškou 1083m. Zdatnější turisté mohou na vrchol pěšky nebo na kole po dobře značených stezkách. Další možnost jak na vrchol je lanovkou z nedaleké obce Krásetín. Na vrcholu můžete dále navštívit rozhlednu, světoznámou observatoř nebo jen posedět v tamní restauraci. Za dobré viditelnosti jsou z nejstarší kamenné rozhledny v Čechách viditelné i vrcholky rakouských Alp.

Zříceninu hradu Dívčí Kámen najdete na vysoké skále v překrásné přírodě nad soutokem Křemžského potoka a řeky Vltavy. Hrad je jednou z nejrozsáhlejších a nejdochovanějších středověkých památek v České republice. Místo umocňuje těsná blízkost keltského oppida, které se významem a velikostí řadí k evropským unikátům.

Klášter Zlatá Koruna je pokládán za jeden z nejcennějších komplexů gotické architektury ve střední Evropě. Podle legendy ho založil Přemysl Otakar II. roku 1263.

Sedačková lanovka vede z Krasetína na Kleť, nejvyšší horu Blanského lesa. V blízkosti dolní stanice lanovky je parkoviště s občerstvením.

Za necelou půlhodinu jízdy autem můžete navštívit největší jezero v Čechách Lipno. Lipno je jedním z nejnavštěvovanějších míst pro rekreaci a vodní sporty. V zimě se bruslaři mohou projet na nejdelší bruslařské dráze na světě mezi obcemi Lipno nad Vltavou a Frymburk. Dráha měří 10922m.

Kuklov je vesničkou v krásném přírodním prostředí, civilizací téměř nedotčeném, asi 17 kilometrů od Českého Krumlova. Působivý prostor vysokého nedokončeného kostela působí silným dojmem. Kostel býval součástí kláštera řádu sv. Františka, jemuž předcházel blízký hrad Kuglvajt. Hrad roku 1395 dobyl a rozbořil Jindřich z Rožmberka.

Hrad pocházející z poloviny 13. století patří mezi nejstarší hrady Vítkovců, předchůdců jednoho z nejvýznamnějších českých šlechtických rodů – Rožmberků.

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Apartmán Podhájí: kontakty

Telefon: +420 606 953 704
+420 724 577 904