Předchozí
Další

Apartmán Rýmařov, Rýmařov

Edrovice, Julia Fučíka 115/109, Rýmařov, 795 01

od 300 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání
Domácí zvířata

O nás

Nabízím ubytování v podkrovním penzionu se samostatným vchodem a celkovou kapacitou 6 osob. K dispozici je obývací pokoj s TV SAT, Wi-Fi připojení k internetu, vybavená kuchyně, koupelna se sprchovacím koutem a WC. U objektu se nachází parkoviště.

Další informace

Podkrovní apartmán v rodinném domku na okraji města (část Edrovice), v blízkosti Edrovického rybníku v létě sloužícího jako přírodní koupaliště. RD s velkou zahradou je v blízkosti lesů, potůčku a svahu, který v zimě děti využívají pro sáňkování, bobování, lyžování a další zimní radovánky. Podkrovní apartmán se samostaným vchodem sestává z obývacího pokoje s TV + satelitem, ložnice, plně vybavené kuchyně a koupelny se sprchovacím koutem a WC. Maximální kapacita je 6 osob. Stravování vlastní. Nejbližší restaurace cca 10 min chůze.

Ceny

Cena za osobu 300 Kč

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat
Zahrada

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Satelit, kabelová TV
TV
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy Cyklostezky
Jezdectví, koně Koupání řeka, jezero
Lyže, snowboard Rybolov

Okolí

Rýmařov - město v podhůří Jeseníků, cca 10.000 obyvatel, 602 m n.m. Rýmařov vznikl koncem 13. století. Původně středověké hornické město, později středisko textilních manufaktur. Dnes je Rýmařov malebným městečkem v podhůří Jeseníků. Pro svou strategickou polohu v blízkosti lyžařských středisek a nástupem na hřebenové turistické a běžkařské trasy je vyhledávaným turistickým centrem v zimě i v létě. V zimním období je Rýmařovsko ideálním místem pro milovníky zimních sportů, v letním období se nabízí možnost turistických a cykloturistických výletů, jízda na koních, koupání, sběr lesních plodů a hub, rybolov.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Apartmán Rýmařov: kontakty

Telefon: 608 208 771
Mobil: 776 040 469