Předchozí
Další

Apartmány Agatha, Loučná nad Desnou

Rejhotice, Rejhotice 203, Loučná nad Desnou, 78811

od 1.800 Kč
apartmán/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání
Domácí zvířata - NE

O nás

Nabízíme ubytování s kapacitou 22 lůžek v Jesenických horách. K dispozici je společenská místnost, jídelna, vybavená kuchyně, WC a koupelna se sprchovým koutem.

Další informace

K dispozici je celý dům, kde jsou tři apartmány, každý se třemi pokoji (1x 4 lůžka, 1x 3 lůžka (v podkroví 2 lůžka) + rozkládací sedací souprava pro 2 osoby a 1x 2 lůžka), jídelnou a plně vybavenou kuchyní, WC, koupelna se sprchovým koutem, TV a WIFI připojením. Dále zahrada s posezením. Dětský koutek (houpačky, pískoviště, klouzačka). Bazén a trampolína pr.3,5m. Stůl na stolní tenis,profi stolní fotbálek. V suterénu domu je posezení s barem. Parkovací místa pro šest automobilů. 500m od objektu se nachází nově vybudované Relax centrum (squash, bowling, tenis, sauna atd.)

Ceny

Apartmán 1.800 Kč

Služby

Připojení k internetu
Bar
Dětský koutek
Parkoviště
Zahrada
Bazén

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 32
Počet apartmánů 3

Vybavení pokojů

Kuchyňka
WC
Vlastní koupelna
TV

Restaurace


Sportovní možnosti v okolí

Bowling, kuželky Squash
Tenisový kurt Lyže, snowboard
Bazén vnitřní Bazén venkovní
Fitness, posilovna Rybolov

Okolí

Zimní aktivity: 2,5km vzdálený Skiareál KOUTY se šestisedačkovou lanovkou(www.kouty.cz), 3km Skiareál Přemyslov (čtyřsedačka www.skipremyslov.cz), 10km Červenohorské sedlo, v okolí 3km spousta dalších areálů, Therme park ve Velkých Losinách, plavecký bazén v Šumperku. Sauna, posilovna, solárium v blízkosti ubytování. Letní aktivity: Pěší a cykloturistika, koupání: termální koupaliště Velké Losiny, venkovní bazén v Šumperku, horské minikáry 1km, tenisové kurty 500m, rybolov – bez povolení. Horolezectví 5km. Výlety: Zámek Velké Losiny, Úsov, Javorník, hrady – Bouzov, Sovinec, Pomezí, jeskyně – Na Pomezí. Rezervace Rejvíz, papírna Velké Losiny, Přečerpávající vodní elektrárna Dlouhé Stráně, lázně Velké Losiny, Lázně Jeseník, Karlova Studánka. Možnost výletů do Polska cca 40km.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Apartmány Agatha: kontakty

Mapa

Autobus 50m Vlak 100m
Velká mapa