Apartmány na Šumavě pod hradem Kašperk, Kašperské Hory

Kašperské Hory 1, Kašperské Hory, 34192

od 1.400 Kč
apartmán/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání
Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Komfortní ubytování za rozumnou cenu v hezkém apartmánu v Kašperských Horách. Vychutnejte si příjemnou dovolenou šumavském apartmánu pod hradem Kašperk. Velkoryse pojaté, bezbariérové přízemí domu na malebném náměstí v Kašperských Horách – středisku pro letní i zimní turistiku na Šumavě, východisku cest do blízkých, nejvýše položených lokalit Šumavy.  Z apartmánu je krásný výhled na starobylý kostel a známou radnici – pohled,který při večerním nasvícení působí jako kulisa do pohádky. 

Další informace

Vzdušný a světlý apartmán s moderním, do jasných barev sladěným vybavením, má velký obytný prostor s dvojlůžkem širokým 160 cm a patrovým trojlůžkem (zábavný spací komfort zejména pro děti, ale je určeno i pro dospělé – spodní lůžko široké 140 cm, horní lůžko 90 cm). Samostatná kuchyně s jídelní sestavou má plně vybavenou kuchyňskou linku (indukční varná plotna, mikrovlnka, lednička, nádobí pro indukci, sklo i porcelán, příbory).
Samostatná prostorná šatna s prádelníkem, šatníkem, botníkem – i možností uložení lyží nebo jiného vybavení. Komfortní WC. Samostatná sprcha. Příjemné podlahové vytápění v hlavním obytném prostoru.
Nedaleko od náměstí, z apartmánu dobře pěšky dostupný, je SKIAREÁL s večerním lyžováním na osvětlené sjezdovce a snowtoobingem .
Všestranně zásobený obchod potravinami je přímo proti apartmánu na náměstí, ostatní obchody a služby naleznete všechny také poblíž náměstí.
Pro případ, že by Vás někdy nebavilo si uvařit ve vlastní kuchyni, je v bezprostřední blízkosti bohatý výběr restaurací v různých cenových relacích – od lidového, ale velmi slušného stravování "U Haubltů" 30 m od apartmánu – až po restauraci nově otevřeného hotelu Kašperk se secesní fasádou a interiérem. Zajímavý je také místní pivovar v prostorech domu vedle hotelu Kašperk - a na ty nejnáročnější hosty čeká i restaurant luxusního Parkhotelu Tosch. A to není vzpomenuto všech, kde Vás rádi uvítají. Připomeneme Rychtu na Račánku pod hradem Kašperk, vzdálenou asi tři kilometry – útulnou stylovou restauraci s kachlovými kamny a pěknou terasou s obsluhou, kde je opravdu pěkné posezení přes den a romantické večer – také dobrá kuchyně za rozumné ceny, točená piva desítka i dvanáctka a výběr vynikajících vín. Nahlédněte na www.racanek.cz – v menu najdete i spoustu námětů na výlety a povídání o Šumavě.
Parkovat můžete na náměstí před domem, ve kterém je apartmán – když se Vám "poštěstí", tak přímo před jeho okny. Možné je i parkování na nádvoří – v zadním traktu domu.
Při předem dohodnutém příjezdu Vás přivítá paní správcová, která Vám předá klíče – opět si je od Vás převezme v dohodnutém čase při ukončení Vašeho pobytu a rozloučí se s Vámi. Před příjezdem obdržíte její číslo mobilního telefonu, toto číslo je také uvedeno v části Kontakt.

Ceny

Apartmán 1.400 Kč

Cena ubytování za celý apartmán. Bez ohledu na počet obsazených lůžek je 1 400,- Kč/1 noc.Pobyty minimálně dvě noci. Ceník je platný celoročně.

Služby

Dětský koutek
Úschovna kol, lyží
Parkoviště
Restaurace
Připojení k internetu

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 4

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Kuchyňka
Lednička
Mikrovlnná trouba
TV
WC

Restaurace

A když se Vám nebude chtít odjíždět z Kašperských Hor - pak máte na dohled od apartmánu na náměstí výběr restaurací - lidové, ale chutné a cenově přístupné  stravování "U Haubltů" - sotva 30 m od apartmánu, místní pivovar, restauraci Waikiki, cukrárnu Nebespán, restauraci nově opraveného hotelu Kašperk nebo luxusní prostředí restaurace Parkhotelu Tosch. Skutečně každý si z těchto možností vybere "to pravé".

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní Bowling, kuželky
Běžkařské stopy Cyklostezky
Jezdectví, koně Lyže, snowboard
Půjčovna lodí Půjčovna lyží
Rybolov Vodáctví, lodě

Okolí

Přímo v Kašperských Horách je známý SKIAREÁL se snowtoobingem a večerním lyžováním na osvětlené sjezdovce - od apartmánu je vzdálen cca 5 až 7 minut pěší chůze. Blízko je rovněž nástup do jedné z nejkrásnějších "bílých stop" na Šumavě vedoucí přes hřeben Javorníku s propojením až do nejvyšších poloh na šumavských Pláních. Nejhezčí lokality Šumavského národního parku – Povydří, Kvildy, Modrava – jsou vzdáleny cca deset až dvacet minut jízdy autem. Dominanta města - a celého okolí -  dobře pěšky dosažitelný hrad Kašperk je otevřený i o svátcích vánočních a velikonočních – v létě jsou pro naše hosty nezapomenutelným zážitkem divadelní představení na nádvoří hradu. Šumavu zblízka i z nadhledu poznáte při výletu na novou, teprve na konci roku 2009 otevřenou rozhlednu na vrcholu Sedla – asi 5 km od chalupy nebo navštívíte renovovanou rozhlednu na Javorníku vzdálenou zhruba 10 km. Blízké hradiště Obří hrad nebo vrcholek Královského kamene Vás také nezklamou. Typy na výlety najdete na našich stránkách www.apartmany-sumava.eu

Mapa

Autobus 50m
Velká mapa
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Apartmány na Šumavě pod hradem Kašperk: kontakty