Apartmány Pod Lučí, Loučovice

č.ev. 15, Loučovice, 38276

od 2.650 Kč
apartmán/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání
Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

CLUB REZIDENCE POD LUČÍ 

se nachází na samotě na lesní mýtině ( 710m.n.m.) pod hrází lipenské přehrady. Objekt je postavený na místě původního hospodářského stavení rodiny Galitscherů (r.1900), které bylo v roce 1975 přestavěno na rekreační chalupu pro zaměstnance Krajského zemědělského stavebního podniku, později Zemědělských staveb České Budějovice.

V roce 1992 tento objekt koupil současný majitel. V roce 2016-2017 z něho vybudoval moderní pension v retro stylu původního stavení se 7 apartmány o kapacitě 24 lůžek a 14 přistýlek. V přízemí je velká společenská místnost (150 m2 / 50 míst k sezení) s velkoplošnými LCD televizory a celá místnost je navíc ozvučena repro systémem pro pořádání různých oslav, sportovních soustředění, školení, workshopů včetně možnosti zajištění cateringu. Dále je zde možnost využití vnitřního krbu, baru a herny (stolní tenis, šipky,stolní fotbálek..). Ve společných prostorech je dále možnost využití infrasauny, velké zádveří s botníkem a šatnou. Součástí jsou i místnosti pro uložení cyklokol,větších zavazadel a lyžárny včetně el.sušáku bot. 

Další informace

Apartmány jsou vybaveny novým nábytkem, včetně kuchyňské linky s varnou čtyřplotýnkovou deskou, troubou, mikrovlnou troubou, myčkou, chladničkou s mrazákem, varnou konvicí a topinkovačem. Každý apartmán má LCD televizor s českými programy vlastní šatnu a koupelnu s odděleným WC.Celý objekt je pokryt free Wi-Fi připojením.O bezpečnost objektu se stará kamerový systém a domovní alarm s pohybovými senzory.Objekt je celý oplocen a vjezdová brána chráněna gsm zabezpečením pro předem volená telefoní čísla.

Pro sportovní a společenské akce je vybudované víceúčelové hřiště (tenis, volejbal,nohejbal, fotbal) s umělým povrchem a osvětlením. Pro dětské vyžití jsou zde houpačky, klouzačky, šplhací stěny a venkovní krytý bazén.V dohledné době je v plánu i vybudování malé dětské lyžařské lanovky na svahu u chalupy a otevřené ohniště se sezením a možností venkovního grilování.V neposlední řadě pak i pravidelný provoz restaurace.

Ceny

Snídaně 120 Kč
Apartmán 2.650 Kč
Domácí mazlíček 120 Kč

minimální délka pobytu: 3 dny - 2 noci , na méně dní je cena stanovena +25%

Služby

Připojení k internetu
Konferenční možnosti
Dětský koutek
Sauna
Zahrada
Terasa
Parkoviště
Restaurace
Venkovní ohníště / gril
Vstup domácích zvířat

Vybavení pokojů

Kuchyňka
TV
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty Bazén vnitřní
Golf Cyklostezky
In-line bruslení Jachting, windsurfing
Lyže, snowboard Běžkařské stopy
Rybolov Tenisový kurt

Okolí

V těsné blízkosti vede cyklotrasa, která navazuje na trasu okolo celého lipenského jezera. Také zde najdete stezky pro pěší turistiku. Ta nejbližší Vás zavede na nejvyšší místo Luč 933 m.n.m., vzdálené 1,5 km od pensionu. Jižně od Luče ( 250 m ) je krásné vyhlídkové vyvýšené kamenné místo, odkud vidíte lipenské jezero s hrází. Rekreační středisko Marina (obec Lipno) je vzdálené asi 3 km, tak jako lyžařský areál Kramolín a stezka korunami stromů Lipno.Dále pak Skiareál Hochficht,který je vzdálen 37km a Skiareál Sternstein vzdálen 24km.

Apartmány Pod Lučí: kontakty

Telefon: 721 164 057
+420 721 258 849
+420 606 741 437