Předchozí
Další

Apartmány Puškin, Praha

Husova 230/14, Praha, 11000

od 1.125 Kč
pokoj/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Restaurace
Parkování - NE
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE

O nás

Apartmány Puškin je oblíbený nejen pro své komfortní a levné ubytování v pohodlných 1 – 6 lůžkových apartmánech, ale také pro svoji polohu v samém centru Prahy 1 – na Staroměstském náměstí.

Další informace

 

Vyberte si pro Vaše levné ubytovaní v Praze některý z našich apartmánů. Apartmány Puškin disponuje 18 plně vybavenými, 1,2,3 4 a 6 lůžkovými apartmány, které zaujmou každého svým prostorem, kvalitou i cenou. Nabízíme nejen apartmány pro jednotlivce či páry, ale též pro celou rodinu či business ubytování – pokoje uzpůsobené pro potřeby obchodních cestujících. Ať tedy již cestujete sami nebo s celou Vaší rodinou, uspokojíme plně Vaše potřeby.

Všechny naše apartmány jsou plně vybaveny a disponují:
kuchyní,  televizí,  lednicí, sociálním zařízením a koupelnou se sprchovým koutem, trezorem, vybavená kuchyň, žehlící prkno, žehlička, fén.

Každý apartmán je přizpůsoben tak, aby naprosto splňoval všechna Vaše přání a požadavky, stačí si jen vybrat z naší galerie ten, který bude přesně vyhovovat Vašim potřebám (podrobné informace o daném apartmánu se zobrazí po kliknutí na danou fotografii). Některé apartmány navíc kromě hlavního pokoje, WC a koupelny disponují též prostornou halou.

Ceny

Apartmán 2.225 Kč
Přistýlka 600 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.950 Kč
Snídaně 150 Kč
Jednolůžkový pokoj 1.125 Kč

Služby

Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 2
Kapacita restaurace 50
Dvoulůžkové pokoje 16
Jednolůžkové pokoje 2

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Satelit, kabelová TV
WC
Lednička
Trezor
Mikrovlnná trouba
Vlastní koupelna

Restaurace

 

RESTAURACE & VINÁRNA & CAFÉ-BA
restaurace PUŠKIN - Na konci 16. století patřil dům císařskému služebníkovi a řezači drahých kamenů Matyáši Kratzovi. Ten jej ozdobil domovním znamením, po kterém dodnes nese jméno „U Zlatého jablka“.

vinárna PUŠKIN
Pod gotickou klenbou sklepa se Vás dotkne opravdový středověk a u stolu si můžete naplnit svoje představy o něm.  Středověcí Pražané se od nás zase tolik nelišili – přijďte se o tom přesvědčit.

 

café-bar PUŠKIN
I když básník Puškin v Praze nikdy nebyl, v atmosféře naší kavárny očekáváte, že každou chvíli vstoupí… Název café–baru není náhodný – jedním ze současných vlastníků je potomek z rodu slavného ruského básníka.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Apartmány Puškin: kontakty

Telefon: 224 243 546
224 267 500
Mobil: 721 570 006

Mapa

Autobus 100 m Vlak 500 m