Předchozí
Další

Apartmány Stříbrňák, Hradec Králové

Lhotecká 154/93, Hradec Králové, 50009

od 1.200 Kč
pokoj/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Centrum 4 km
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE

O nás

 Komfortní ubytování na břehu Stříbrného rybníka u lesa. Nabízíme ubytování v dvoulůžkových apartmánech s kuchyňkou a terasou s možností přistýlky, třílůžkové pokoje s vybavením a možností přistýlky, chatičku pro 4-6 osob a mobilní dům s terasou pro 4- 6 osob. Úschovna kol, parkování, stánek s občerstvením, dětské hřiště, soukromou zahradu, sportovní vyžití, Wi-Fi zdarma.

Další informace

   Dobrý den, Apartmány Stříbrňák – Ubytování Hradec Králové – Vás vítají v nově vybudovaném ubytování „Apartmány Stříbrňák“ v Hradci Králové! Jak již napovídá název, ubytování se nachází na břehu Stříbrného rybníka, kterému se v Hradci Králové neřekne jinak než „Stříbrňák„. Apartmány Stříbrňák nabízejí několik možností komfortního ubytování a to ve 4 dvoulůžkových apartmánech s kuchyňkou se samostatným vstupem a možností přistýlky, ve 3- třílůžkových apartmánech se samostatným vstupem a možností přistýlky. Dále Vám můžeme nabídnout patrovou chatičkou pro 4-6 osob, s krbovými kamny a vybavený mobilní dům pro 4- 6 osob s velkou terasou. Celkově Vám tedy můžeme nabídnout kapacitu 36 komfortních lůžek v příjemném prostředí. Součástí našeho ubytovacího areálu je Vám ke zpříjemnění Vašeho pobytu několik aktivit – stolnís tenis, basketbalové hřiště, trampolína, houpačky, dětské hřiště, pískoviště. Pokud budete mít chuť na více adrenalinu, tak můžete vyzkoušet blízký lanový park,půjčovnu kol a koloběžek. Pokud jste vyznavači cykloturistiky, tak pro Vás máme výbornou zprávu! Hradec Králové leží v labské nížině a proto u nás najdete jen velmi málo kopců a proto je jízda na kole u nás potěšením. Pokud ale raději volíte aktivnější formu cyklistiky, tak pro Vás máme např. nádhernou projíždku z Hradce Králové až do pod Krkonošského Kuksu, kde si výlet zpestříte prohlídkou historického zámku a pokocháte se úchvatnou krajinou. A když Vám ani toto nebude stačit, tak si stačí zajet ještě pár kilometrů dál a jste přímo na horách v Krkonoších. Ke zpříjemnění Vašeho pobytu je Vám k dispozici občerstvení „U Koziček“, kde nabízíme grilované speciality, pokrmy z udírny, točené nápoje, točenou zmrzlinu a další.

Ceny

Apartmán 1.200 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.200 Kč
Třílůžkový pokoj 1.300 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 1.500 Kč
Přistýlka 300 Kč
Domácí mazlíček 150 Kč
Šestilůžkový pokoj 2.100 Kč

Přistýlky na pokojích- platba zvlášť, dle ubytovaných osob.

Služby

Parkoviště
Zahrada
Připojení k internetu
Terasa

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 36
Počet apartmánů 4
Dvoulůžkové pokoje 4
Šestilůžkové pokoje 2
Osmi a více lůžkové pokoje 1
Třílůžkové pokoje 3

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Vlastní koupelna
Lednička
WC
TV

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Vodáctví, lodě
Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Rybolov

Okolí

   V areálu ubytování Apartmány Stříbrňák můžete využít bezplatně tyto sportovní aktivity:

  • basketbalové hřiště
  • trampolína 4,3 m
  • venkovní pinpongový stůl
  • dětské hřiště se skluzavkou, pískoviště
  • úschovna kol (kolárna)

 Sportovní aktivity vedle v kempu:

     . půjčovna kol a koloběžek

    . lanový parkCykloturistikaAsfaltový In-Line okruh

Nově dokončený asfaltový okruh pro in-line bruslaře, cyklisty, bežce v celkové délce 10,5 km, který prochází hradeckými lesy. Od našeho ubytování je to na okruh cca. 160 m (2 minuty chůze).

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Apartmány Stříbrňák: kontakty

Telefon: +420 603 333 099
+420 776 014 632

Mapa

Centrum 4 km Autobus 300 m