Předchozí
Další

Apartmány U Ály, Bernartice

Bernartice 318, Bernartice, 54204

Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Bez restaurace
Parkování - NE
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE

O nás

Apartmány u Ály se nacházejí v obci Bernartice u Trutnova asi 400 m od centra obce, na rozhraní východních Krkonoš – Rýchor a Vraních hor.Bernartice jsou 9 km vzdáleny od okresního města Trutnova. Obec leží na trase Trutnov – Královec – Lubawka (Polsko).

Další informace

3 apartmány jsou ve dnou řadových domech, kde jsou rozděleny za modrou a zelenou část. Přičemž zelená část se dělí na přízemí a I. patro.V suterénu je pak pro všechny tři apartmány společná společenská místnost, kulečník fitnes, stolní tenis, místnost pro masáže, pedikůru a kosmetiku, pračka, kuchyňka ke společenské místnosti včetně myčky nádobí.Všechny apartmány jsou kompletně vybaveny pro vaření včetně mikrovlné trouby, rychlovarné konvice, atd. V každé ložnici je TV. V modré části je možnost přípojení na internet.

Okolí

V okolí jsou velmi krásné turistické cesty jak pro náročné tak i rodiny s dětmi. V zimě je 4 km vzdálen lyžařský areál se 4 vleky a lanovkami.Další lyžařské areály jsou vzdálené - Pec pod Sněžkou (29 km), Jánské Lázně - Černá hora (16 km), Mladé Buky (9 km), Petříkovice (12 km).Jak v létě tak i v zimě doporučujeme návštěvu Sněžky – nejvyšší hory ČR ( 1604 m. n. m) - kam lze vyjet lanovkouDoporučujeme navštívit 29km vzdálené Adršpašsko – Teplické skály, které znáte z mnoha českých pohádek – např. Třetí princ. Zoo Dvůr Králové nad Labem je vzdálena 35 km a pyšní se největším počtem volně se pohybujících zvířat – safari (lze projet autobusem, nebo mašinkou).Jako bonus dostanete slevu 10% na zakoupené zboží v domě módy v Trutnově na Krakonošově náměstí č.p.122/123( nápis přes celý dům - nelze přehlédnout).

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Apartmány U Ály: kontakty

Telefon: +420 499 879 017
Mobil: +420 608 954 952

Mapa