Předchozí
Další

Apartmány Omicron, Bítov

Horka 368, Bítov, 67401

od 8.010 Kč
apartmán/týden
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Rekreačního zařízení s půjčovnou elektrolodí na Vranovské přehradě v lokalitě Bítov. V našich zařízeních naleznete sezónní ubytování ve 3, 5 a 9 lůžkových apartmánech s možností bohatého sportovního a kulturního vyžití, rybaření a houbaření. Součástí našeho komplexu je také moderní půjčovna elektrolodí, které můžete využít jak k rybolovu, tak k výletům po Vranovské přehradě nebo například i k pořádání malých oslav a párty. V blízkosti apartmánů je také přístaviště pravidelné lodní dopravy.

Další informace

Ubytování v apartmánech na břehu Vranovské přehrady jsme v roce 2019 rozšířili, a to o jednu nově zrekonstruovanou chatu s kapacitou 8 lůžek ve dvou apartmánech.  Celková naše ubytovací kapacita je 59 lůžek.

K původní chatě Omicron ( 24 lůžek ) která byla celkově zrekonstruovaná v roce 2008, přibyla v roce 2011 nově postavená chata Holiday ( 9 lůžek ) a v roce 2012 byla dokončena celková rekonstroukce chaty Marine ( 18 lůžek ). Od roku 2019 nově provozujeme chatu Relax ( 8 lůžek ) v bezprostřední blízkosti Campu Bítov.

 

Vybavení apartmánů:

 Do vybavení apartmánů standartně patří:Postele, rozkládací válenda, TV - SAT, plně vybavený kuchyňský kout (elektrický sporák, rychlovarná konvice, mikrovlná trouba, talíře, příbory a další běžné kuchyňské vybavení), koupelna se sprchovým koutem a WC. Vše co člověk potřebuje k příjemnému a pohodlnému prožití dovolené v apartmánu naší cenové kategorie.

Některé apartmány mají také jako součást vybavení klimatizaci s topením

Ceny

Pětilůžkový pokoj 10.830 Kč
Třílůžkový pokoj 8.010 Kč

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 51
Třílůžkové pokoje 3
Osmi a více lůžkové pokoje 3
Pětilůžkové pokoje 3

Vybavení pokojů

Klimatizace
Mikrovlnná trouba
WC
Kuchyňka
TV
Lednička
Vlastní koupelna

Kongresové možnosti

Připojení k internetu
Telefon
TV přijímač

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Kulečník, billiard
Rybolov
Cyklostezky
Půjčovna kol
Tenisový kurt
Jachting, windsurfing
Půjčovna lodí
Vodáctví, lodě
Koupání řeka, jezero
Půjčovna skútrů

Okolí

V širokém okolí našeho ubytování naleznete mnoho možností pro sportovní vyžití.

Protože je Vranovská přehrada jednou z nejteplejších přehrad v České republice vůbec, umožňuje teplota vody často koupání již od začátku června a teplá voda vhodná pro koupání se udrží podle počasí častokrát i do poloviny září. Voda v přehradě je dlouhodobě hodnocena co se týče kvality a vhodnosti pro rekreaci a koupání jako velmi dobrá. Díky pozvolnému vstupu do vody z travnaté pláže je ubytování u nás vhodné i pro rodiny s malými dětmi.

Také si můžete zapůjčit 4-místné veslice a podniknout na nich poznávací výpravy do okolí ubytování

Okolí je vhodné pro turistiku a také pro cykloturistiku. V národním parku Podyjí je jak síť turistických tras, tak tras cykloturistických, které jsou propojeny se sítí cyklotras v okolí národního parku Podyjí, ale i s cyklotrasami v Rakousku v národním parku Thayatal, který navazuje na Podyjí.

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Apartmány Omicron: kontakty

Telefon: +420 731 579 017