Předchozí
Další

Apartmány Železná, Praha

Železná 489/12, Praha, 11000

od 1.350 Kč
apartmán/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování - NE
Centrum 50 m
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Apartmány se nacházejí v 2, 3. až 5. patře historického domu v Železné ulici, která vede jako pěší zóna na Staroměstské náměstí.

Další informace

Apartmány Železná 12 jsou kompletně vybavené byty, provozovány přímo majitelem (v ceně proto neplatíte žádnou provizi zprostředkovatelům). Běžné ceny ubytování jsou 1350,- Kč/noc za apartmán pro 2 osoby, s možností přistýlky pro 1- 5 osob za 400,- Kč/osobu. V apartmánu je tedy možné ubytovat od 1-7 osob.

V apartmánech je bezdrátové připojení na internet, TV s 50 programy, vybavená kuchyně se zásobou nealko nápojů (káva, čaj), koupelna se sprchovým koutem.

Apartmány mají stejný půdorys, ale liší se svým charakterem a výhledem na Starou Prahu. Zcela je jedinečný pohled je z nejvyššího apartmánu v 5. patře, skutečný pohled z oken pokoje a ložnice.

Apartmán 5. patro je střešní apartmán s původními restaurovanýmy trámy a výhledem přímo na hodiny Staroměstského orloje. Romantika, která zapůsobí na každého. Neprůchozí velký obývák a ložnice s jedinečným výhledem na Staré město a Pražský hrad (viz foto nahoře). Vhodné i pro krátkodobý odpočinek nebo přípravu před jednáním v centru Prahy. 

Apartmán 4. patro je moderně zrekonstruovaný, součástí je výjímečně vybavená kuchyně, lze ubytovat až 7 osob. Nevyhledávanější apartmán pro ty, co se chtějí bavit, vhodný pro oslavy všeho druhu. 

Apartmán 3. patro je citlivě zrekonstruovaný se zachováním všech původních prvků ze začátku minulého století: původní parkety, zámky a vysoké dvojkřídlé zámecké dveře do ložnice, obývacího pokoje i kuchyně. Vhodné i pro rodiny s malými dětmi.

Apartmán 2. patro je citlivě zrekonstruovaný se zachováním všech původních prvků ze začátku minulého století: původní parkety, strop. Vhodné pro krátkodobý odpočinek i pro rodiny s malými dětmi.

Výhody apartmánů oproti hotelu:

  • Více prostoru než v hotelu, získáte celý byt za cenu hotelového pokoje.

  • Víc pohodlí než v hotelu, ve všech našich bytech je k dispozici vybavený kuchyňský kout. Můžete tak ušetřit za jídla v restauraci a neohlížet se na otvírací dobu.

  • Ušetříte, hotely jsou drahé, pronájem bytů v Praze vás vyjde o 30 až 50 % levněji.

  • Ceny v apartmánu od 1350 Kč za 2 osoby/noc. Možnost přistýlky pro 1-5 osob za 400 Kč/osobu, děti do 10 let mají ubytování zdarma. First minute, last minute a dlouhodobý pobyt jsou řešeny individuálně.

  • Možnost krátkodobého ubytování přes den, ubytování účtováno po 2 hodinách, 450 Kč/2 hod.

  • Více soukromí než v hotelu.

  • Služby podobné těm hotelovým, recepce v přízemí domu od 10:00 do 20:00. Mimo tuto dobu je možné řešit požadavky telefonicky nebo pomocí SMS. Množství dalších služeb srovnatelných s hotelovými (úklid, povlečení a ručníky v ceně), WiFi internet, TV.

Ceny

Apartmán 1.350 Kč
Přistýlka 400 Kč

Cena 1350,- Kč za noc (pro 2 osoby) + 400,- Kč za přistýlku (1 - 5 osob).

Služby

Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje 1
Dvoulůžkové pokoje 1
Počet apartmánů 3

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Satelit, kabelová TV
WC
Lednička
TV
Mikrovlnná trouba
Vlastní koupelna

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Squash
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Apartmány Železná: kontakty

Telefon: +420 603 226 983
+420 602 413 137
WWW: www.praha-ubytovanie.sk

Mapa

Centrum 50 m Autobus 500 m Vlak 1 km