! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Apartmány Zlín, Zlín

Tečovská 231, Zlín, 76302

od 875 Kč
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata

O nás

Ubytování v apartmánech a pokojích typu penzion se nacházejí  na velmi dobře dostupném místě ve Zlíně 3km od sjezdu z dálnice, kousek od centra města.

Zlín je moderní město mezi  krásnou přírodou Valašska vybudované ve funkcionalistickém baťovském stylu.  Městká část je známá  gotickým hradem Malenovice, v minulých staletích v držení šlechtickým rodem Štenberků.

 

Při ubytování za účelem pracovního pobytu v našich apartmánech máte výhodnou vzdálenost do firem Barum Continental , Mitas, Tajmak a do bývalých Baťových závodů.

Při využití ubytování v našich apartmánech můžete zažít spoustu příjemných zážitků v blízkém okolí.

Další informace

Nabízíme pronájem nových apartmánů pro 2 až 6 osob z možností přistýlky. Dále máme v nabídce čtyři dvojlůžkové a dva trojlůžkové pokoje. Celková ubytovací kapacita je 24 osob. Apatmány mají nové základně vybavené kuchyňské linky. Koupelny jsou vybavené sprchovými kouty, některé s hydromasáží a osvětlením. Možnost úschovy kol.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj 2.000 Kč
Dvoulůžkový pokoj 875 Kč
Třílůžkový pokoj 1.360 Kč

Služby

Nekuřácké pokoje
Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat
Parkoviště
Služba praní
Zahrada
Pokojový servis non-stop
Úschovna kol, lyží

Vybavení pokojů

Minibar

Restaurace

Hosté si mohou objednat snídaně. Apartmány mají ve svém vybavení kompletně zařízené minikuchyňky, ve kterých si mohou hosté pohodlně připravit celodenní stravování dle své chuti. Na venkovní zatravněné ploše je připraven gril.

Mapa


zobrazit kontakty

Apartmány Zlín: kontakty

Telefon: +420 774 255 690
+420 608 244 109
+420 774 255 690