Předchozí
Další

Autocamp Marin Mělice, Přelouč

Přelouč,

od 70 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování 60 Kč/den
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Kem je koncipován jako klidný, zaměřen na rodiny s dětmi a sportovní klientelu.

Další informace

Hosté kempu přijíždějící se stanem nebo s karavanem mají možnost zakotvit kdekoliv v prostorách kempu s omezením na místa uvedená v provozním řádu. Kemp má kapacitu cca 80 stanů a 40 karavanů. Maringotky nejsou povoleny. Kemp je vybaven elektrickými přípojkami (10 ampér) a odpadními výlevkami pro chem. WC.

Od sezóny 2011 jsou pro vás připraveny 2 čtyřlůžkové chatky. Chatky jsou vybaveny postelemi, stolkem, lednicí, varnou konvicí a elektrickou přípojkou.
Vaření je možné ve venkovní kuchyňce vzdálené 40 metrů nebo v kuchyňce v budově sociálního zařízení (přímo za restaurací).

Vedle kempu nabízíme také ubytování v novém penzionu a malém penzionu.

Ubytování v penzionu je vhodné pro všechny milovníky koupání v čisté vodě, vodních sportů, odpočinku v klidném klubovém prostředí, pro cyklisty.Pro malé hosty je k dispozici trampolína a dětské hřiště s bazénem. Teenageři a dospělí můžou využít hřiště, vybavenou klubovnu s krbem a TV, nebo si užít příjemný večer grilováním na venkovním grilu.

K dispozici je ubytování v "malém" a "velkém" penzionu. Umístěny jsou cca 50m daleko od sebe.


Ceny

Cena za karavan 100 Kč
Cena za parkování (moto) 40 Kč
Domácí mazlíček 60 Kč
Cena za obytný vůz 130 Kč
Cena za stan 70 Kč
Dvoulůžkový pokoj 590 Kč
Cena za parkování (auto) 60 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 590 Kč
Třílůžkový pokoj 590 Kč

dle druhu ubytování

Služby

Dětský koutek
Restaurace
Venkovní ohniště / gril
Parkoviště
Společenské prostory
Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu
Terasa

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje 4
Třílůžkové pokoje 2
Dvoulůžkové pokoje 6
Počet apartmánů 1

Vybavení pokojů

Klimatizace
Vlastní koupelna
Kuchyňka
WC
Lednička

Restaurace

Nově postavené bistro rychlého občerstvení a Marin bar (zahájila provozu 6/2014) nabízí základní sortiment rychlého občerstvení i možnost zdravé stravy. Klienti si mohou na následující den objednávat čerstvé pečivo. Točí se tři druhy piva a 2 limonády. Děti mají výběr z široké nabídky nanuků. V hlavní sezóně je otevřeno denně od 8:00 do 22:00. V případě pořádání zábavné akce se uzavírací hodina prodlužuje.

Kongresové možnosti

Data projektor
Připojení k internetu
Ozvučení, reprobedny
Šatna
Plátno
TV přijímač

Firemní akce

Jste firma? Máte v úmyslu uspořádat pro svoje zaměstnance či klienty "stmelovací" nebo "děkovací" akci? Chcete vyjádřit vděk svým obchodním partnerům jiným, nevšedním způsobem? Hledáte místo pro školení v přírodě? Za těmito účely klub poskytuje ideální zázemí pro pořádání firemních teambuildingů nebo pro neformální setkání s obchodními partnery.

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Půjčovna kol
Cyklostezky
Rybolov
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero

Okolí

LABSKÁ STEZKA Náš kemp se nachází na tzv. Labské cyklostezce, na turistických mapách značená "2. Labská", vinoucí se o pramene Labe v Krkonoších až do ústí řeky v Děčíně. Stačí mezi obcemi Mělice a Lohenice učinit zajížďku 200 metrů. http://www.labska-stezka.cz/ http://www.labskastezka.cz/

KUNĚTICKÁ HORA http://www.hrady-zamky.cz/hrad-kuneticka-hora/

HŘEBČÍN KLADRUBY http://www.nhkladruby.cz/

GOLF CLUB SVOBODNÉ HAMRY http://www.gccsh.cz/

LÉČEBNÉ LÁZNĚ BOHDANEČ http://www.llb.cz/

PERNÍKOVÁ CHALOUPKA Malým dětem a milovníkům pohádek doporučujeme návštěvu Perníkové chaloupky, která se nachází v lesíku pod Kunětickou horou. Děti mohou ochutnat medové zážitky z Perníkové chaloupky, které potěší všechny smysly (zrak, hmat, sluch, čich i chuť) a smysl pro humor. Výklad je veden zábavnou formou a vždy se přizpůsobuje složení a náladě konkrétní skupiny návštěvníků. Zatímco dospělé zaujme historie perníkářského řemesla a pardubického perníku, pro děti je připraveno neobvyklé zamyšlení nad pohádkou "O perníkové chaloupce". Výstavní expozice obsahují přes tisíc perníků z celé ČR. Medové zážitky zahrnují návštěvu Muzea perníku s městečkem Perníkov, putování tajuplným lesem do Perníkářské dílny Ježibaby a dále do Medového ráje, Nebe a Pekla. Otevírací doba: březen - prosinec celý týden 9:00 - 17:00

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Autocamp Marin Mělice: kontakty

Telefon: +420 739 237 063
Fax: +420 466 885 102
WWW: www.waterski.cz/

Mapa

Autobus 1 km Vlak 2 km