Předchozí
Další

Autokemp Seč Pláž, Seč

Hoješín 1, Seč, 53807

od 60 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování 70 Kč/den
Centrum 900 m
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Dovolujeme si Vás pozvat na dovolenou do samotného srdce Železných hor, do míst, kde na Vás dýchne na každém kroku historie a která Vás okouzlí a překvapí svým přírodním bohatstvím.

Další informace

Autokemp Seč Pláž se nachází cca 1 km od centra Seče, přímo na břehu Sečské přehrady. Má upravený travnatý povrch a přímo na kemp navazuje travnatá pláž zvolna přecházející v písčitý břeh. Vstup do vody je pozvolný.

Kemp je vhodný pro rodinnou rekreaci, mimo sezonu je ideálním místem pro nejrůznější srazy. Vzhledem k poloze přímo u vody je také vyhledávaným místem rybářů.

Nabízíme ubytování v chatkách, mobilních domech a rodinných stanech, vedle toho je zde možnost stanování či umístění vlastního karavanu, a to i dlouhodobě. Vlastní ubytovací jednotky lze umístit do dvou oddělených sektorů – v centrální části nebo do klidnější zóny.

Provozní doba kempu je od dubna do října, samozřejmě v závislosti na počasí. Recepce je v období letních prázdnin otevřena 24 hodin denně, mimo sezonu dle potřeby.

 

Vybavení kempu:

Většina ubytovacích jednotek je vybavena kuchyňskými koutky, k dispozici je rovněž veřejná kuchyňka. V kempu je možné grilovat (malý gril lze i zapůjčit) i opékat nad ohníčkem (dřevo i vidlice obstaráte přímo v kempu). Najdete zde i prodejnu čerstvého pečiva, základního potravinářského a drogistického zboží a několik restaurací a letních hospůdek, nechybí ani stánek se zmrzlinou. Všechny tyto provozovny jsou v režii soukromých provozovatelů, většina z nich tak má otevřeno pouze v období hlavní sezony.

Milovníci koupání a opalování najdou na pláži vše potřebné od možnosti se osprchovat až po občerstvení a WC; k dispozici je i půjčovna loděk a šlapadel. Příznivci aktivnější dovolené mohou využít dvě hřiště, malé fitko, zahrát si ping-pong nebo třeba jen ruské kuželky či venkovní šachy. Krásná okolní příroda pak láká k procházkám a výletům na kole. Kola je možno v kempu uschovat.

Ani děti se nudit nebudou – dětské hřiště doplňují trampolíny a skákací hrad, nejen při nepřízni počasí mohou využít klubovnu, kde je zabaví animátorka. Vedle toho je tu pro všechny ještě řada zpestření v podobě pravidelného programu. 


Ceny

Cena za celý objekt 995 Kč
Cena za parkování (auto) 70 Kč
Domácí mazlíček 50 Kč
Cena za karavan 99 Kč
Cena za parkování (moto) 40 Kč
Cena za obytný vůz 110 Kč
Cena za stan 60 Kč

Aktuální platný ceník na www.autokempsec.cz

Služby

Dětský koutek
Restaurace
Vstup domácích zvířat
Parkoviště
Úschovna kol, lyží
Připojení k internetu
Venkovní ohniště / gril

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 98
Šestilůžkové pokoje 1
Čtyřlůžkové pokoje 18
Dvoulůžkové pokoje 6

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Lednička
WC

Restaurace

Možnosti stravování

Většina chatek je vybavena kuchyňkami. Ostatní mohou využít veřejné kuchyňky nebo využít nabídky restaurace a rychlých občerstvení přímo v areálu. Další možnosti stravování v centru Seče.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Vodáctví, lodě
Koupání řeka, jezero
Volejbalový kurt
Půjčovna lodí
Rybolov

Okolí

 Typy na výlety naleznete na: http://www.autokempsec.cz/kam-vyrazit/d-1049/p1=1015


Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Autokemp Seč Pláž: kontakty

Telefon: +420 774 372 987
WWW: www.autokempsec.cz

Mapa

Centrum 900 m Autobus 900 m Vlak 10 km