Autokemp Seč Pláž, Seč

Hoješín, Hoješín 1, Seč, 53807

od 60 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování 70 Kč/den
Centrum 900m
Možnost koupání
Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Dovolujeme si Vás pozvat na dovolenou do samotného srdce Železných hor, do míst, kde na Vás dýchne na každém kroku historie a která Vás okouzlí a překvapí svým přírodním bohatstvím.

Další informace

Autokemp Seč Pláž se nachází cca 1 km od centra Seče, přímo na břehu Sečské přehrady. Má upravený travnatý povrch a přímo na kemp navazuje travnatá pláž zvolna přecházející v písčitý břeh. Vstup do vody je pozvolný.

Kemp je vhodný pro rodinnou rekreaci, mimo sezonu je ideálním místem pro nejrůznější srazy. Vzhledem k poloze přímo u vody je také vyhledávaným místem rybářů.

Nabízíme ubytování v chatkách, mobilních domech a rodinných stanech, vedle toho je zde možnost stanování či umístění vlastního karavanu, a to i dlouhodobě. Vlastní ubytovací jednotky lze umístit do dvou oddělených sektorů – v centrální části nebo do klidnější zóny.

Provozní doba kempu je od dubna do října, samozřejmě v závislosti na počasí. Recepce je v období letních prázdnin otevřena 24 hodin denně, mimo sezonu dle potřeby.

 

Vybavení kempu:

Většina ubytovacích jednotek je vybavena kuchyňskými koutky, k dispozici je rovněž veřejná kuchyňka. V kempu je možné grilovat (malý gril lze i zapůjčit) i opékat nad ohníčkem (dřevo i vidlice obstaráte přímo v kempu). Najdete zde i prodejnu čerstvého pečiva, základního potravinářského a drogistického zboží a několik restaurací a letních hospůdek, nechybí ani stánek se zmrzlinou. Všechny tyto provozovny jsou v režii soukromých provozovatelů, většina z nich tak má otevřeno pouze v období hlavní sezony.

Milovníci koupání a opalování najdou na pláži vše potřebné od možnosti se osprchovat až po občerstvení a WC; k dispozici je i půjčovna loděk a šlapadel. Příznivci aktivnější dovolené mohou využít dvě hřiště, malé fitko, zahrát si ping-pong nebo třeba jen ruské kuželky či venkovní šachy. Krásná okolní příroda pak láká k procházkám a výletům na kole. Kola je možno v kempu uschovat.

Ani děti se nudit nebudou – dětské hřiště doplňují trampolíny a skákací hrad, nejen při nepřízni počasí mohou využít klubovnu, kde je zabaví animátorka. Vedle toho je tu pro všechny ještě řada zpestření v podobě pravidelného programu. 


Ceny

Cena za celý objekt 995 Kč
Domácí mazlíček 50 Kč
Cena za obytný vůz 110 Kč
Cena za parkování (auto): 70 Kč
Cena za stan 60 Kč
Cena za parkování (moto): 40 Kč
Cena za karavan 99 Kč

Aktuální platný ceník na www.autokempsec.cz

Služby

Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu
Dětský koutek
Úschovna kol, lyží
Parkoviště
Restaurace
Venkovní ohníště / gril

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 98
Šestilůžkové pokoje 1
Čtyřlůžkové pokoje 18
Dvoulůžkové pokoje 6

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Lednička
WC

Restaurace

Možnosti stravování

Většina chatek je vybavena kuchyňkami. Ostatní mohou využít veřejné kuchyňky nebo využít nabídky restaurace a rychlých občerstvení přímo v areálu. Další možnosti stravování v centru Seče.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky Koupání řeka, jezero
Půjčovna lodí Rybolov
Vodáctví, lodě Volejbalový kurt

Okolí

 Typy na výlety naleznete na: http://www.autokempsec.cz/kam-vyrazit/d-1049/p1=1015


Mapa

Centrum 900m Autobus 900m Vlak 10km
Velká mapa
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Autokemp Seč Pláž: kontakty