Předchozí
Další

Autokemp Špindlerův Mlýn, Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn 276, Špindlerův Mlýn, 543 51

od 70 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování 75 Kč/den
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Autokemp se nachází v klidném údolí U LABE v nadmořské výšce 700 m.n.m. ve Špindlerově Mlýně. Kemp sousedí se známým SKI areálem Medvědín a Aquaparkem s celoročním provozem. Vynikající poloha našeho kempu Vám nabízí velký výběr osluněných nebo i zastíněných kempových míst s elektrickými přípojkami, plně vybavenými dřevěnými sruby se spoustou zeleně v okolí. Kemp má ideální polohu pro velice zdravou horskou turistiku po hřebenech hor a výlety na kolech.

Další informace

Kemp je situován na konci Špindlerova Mlýna.

V kempu je 60 stání s elektrickou přípojkou pro Karavany nebo obytné vozy,dále 120 stanových jednotek a 14 nových plně zařízených dřevěných srubů se samostatným parkování o celkové kapacitě 45 lůžek. V novém objektu recepce rovněž nabízíme 2 pokoje s ubytováním pro 4-6 osob s vlastní vybavenou kuchyní a příslušenstvím.

Situace kempu je řešena hlavní průběžnou páteřní komunikací, která poskytuje ideální parkování karavanů a obytných vozů a zaručuje ideální možnost výběru osluněných a zastíněných míst.
Vjezd a výjezd do prostoru kempu je vybaven automatickou závorou, které mohou mimo provozovatele obsluhovat pouze ubytovaní hosté pomocí čipové karty.
Při vstupu do kempu Vás osloví recepce v novém objektu, který je vybaven moderním sociálním zařízením, jehož hygienická čistota je průběžně udržována po celý den, dále sprchovými automaty a pračkami. Pro hosty je k dispozici používání několika kuchyněk společenská místnost s kapacitou pro 45 osob.Nechybí ani výlevka pro chemické WC z karavanů.Dále je možnost použít za poplatek úschovnu kol, lyží a sušárny. 

 

Vybavení kempu : WiFi, recepce, společenská místnost , dětská herna, toalety, sprchy, kuchyňky, prádelna, teplá voda, 14 nových celoročních srubů vybavených ohřívací kuchyňkou a koupelnou, 2 pokoje v hlavní budově , 64 stání s elektřinou, 90 míst pro stany, kryté i volné ohniště, úschovna, lyžárna , sušárna, čerpání vody, výlevka chemických WC

Ceny

Cena za karavan 230 Kč
Cena za parkování (auto) 75 Kč
Cena za obytný vůz 230 Kč
Cena za parkování (moto) 50 Kč
Cena za osobu 150 Kč
Cena za stan 70 Kč

Služby

Dětský koutek
Venkovní ohniště / gril
Parkoviště
Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Půjčovna lyží
Cyklostezky
Lyžařská škola
Lyže, snowboard

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Autokemp Špindlerův Mlýn: kontakty

Telefon: +420 737 333 555