Autokemp Špindlerův Mlýn, Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn 276, Špindlerův Mlýn, 543 51

od 70 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování 75 Kč/den
Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Autokemp se nachází v klidném údolí U LABE v nadmořské výšce 700 m.n.m. ve Špindlerově Mlýně. Kemp sousedí se známým SKI areálem Medvědín a Aquaparkem s celoročním provozem. Vynikající poloha našeho kempu Vám nabízí velký výběr osluněných nebo i zastíněných kempových míst s elektrickými přípojkami, plně vybavenými dřevěnými sruby se spoustou zeleně v okolí. Kemp má ideální polohu pro velice zdravou horskou turistiku po hřebenech hor a výlety na kolech.

Další informace

Kemp je situován na konci Špindlerova Mlýna.

V kempu je 60 stání s elektrickou přípojkou pro Karavany nebo obytné vozy,dále 120 stanových jednotek a 14 nových plně zařízených dřevěných srubů se samostatným parkování o celkové kapacitě 45 lůžek. V novém objektu recepce rovněž nabízíme 2 pokoje s ubytováním pro 4-6 osob s vlastní vybavenou kuchyní a příslušenstvím.

Situace kempu je řešena hlavní průběžnou páteřní komunikací, která poskytuje ideální parkování karavanů a obytných vozů a zaručuje ideální možnost výběru osluněných a zastíněných míst.
Vjezd a výjezd do prostoru kempu je vybaven automatickou závorou, které mohou mimo provozovatele obsluhovat pouze ubytovaní hosté pomocí čipové karty.
Při vstupu do kempu Vás osloví recepce v novém objektu, který je vybaven moderním sociálním zařízením, jehož hygienická čistota je průběžně udržována po celý den, dále sprchovými automaty a pračkami. Pro hosty je k dispozici používání několika kuchyněk společenská místnost s kapacitou pro 45 osob.Nechybí ani výlevka pro chemické WC z karavanů.Dále je možnost použít za poplatek úschovnu kol, lyží a sušárny. 

 

Vybavení kempu : WiFi, recepce, společenská místnost , dětská herna, toalety, sprchy, kuchyňky, prádelna, teplá voda, 14 nových celoročních srubů vybavených ohřívací kuchyňkou a koupelnou, 2 pokoje v hlavní budově , 64 stání s elektřinou, 90 míst pro stany, kryté i volné ohniště, úschovna, lyžárna , sušárna, čerpání vody, výlevka chemických WC

Ceny

Cena za parkování (auto): 75 Kč
Cena za karavan 230 Kč
Cena za parkování (moto): 50 Kč
Cena za obytný vůz 230 Kč
Cena za stan 70 Kč
Cena za osobu 150 Kč

Služby

Dětský koutek
Parkoviště
Připojení k internetu
Venkovní ohníště / gril
Vstup domácích zvířat

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy Cyklostezky
Lyžařská škola Lyže, snowboard
Půjčovna lyží
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Autokemp Špindlerův Mlýn: kontakty

Telefon: +420 737 333 555