Předchozí
Další

Bártlova Bouda, Hejnice

Bílý Potok 187, Hejnice, 46362

od 400 Kč
osoba/noc
Snídaně v ceně
Připojení k internetu - ne
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Bártlova bouda nabízí všem navštěvníkům Jizerských hor a okolí kromě ubytovní i jídla z denní a stále nabídky v místní restauraci. Dále si objednat ubytování přímo v Bártlově boudě a prodloužit si pobyt v Jizerských horách.

Další informace

Bartlova bouda stojí v Jizerských horách na svahu Paličníku ve výšce 520 m.n.m. a je vhodným nástupním místem pro pěší i cyklistické výlety. Pěší tůry do nrjbližšího okolí Hájeného potoka , na skalnatý vrchol Paličník, Kočičí kameny, nebo na Smrk (1 124 m.n.m.), nejvyšší vrchol Jizerských hor.Snadno se také dostanete na hřebenové tůry Jizerských hor.  Cyklisté se z Bartlova boudy snadno dostanou na Singltrek pod Smrkem, rozsáhlou síť lesních cyklostezek pro náročné. Pravidelná linka cyklobusu staví 600 m od Bartlovy boudy a vyveze Vás na hřebenové cyklostezky Jizerské magistrály. V zimě Vás skibus vyveze na Smědavu - křižovatku upravovaných běžeckých tras.

Ceny

Dvoulůžkový pokoj 400 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Parkoviště
Vstup domácích zvířat
Restaurace
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Dvoulůžkové pokoje 6
Třílůžkové pokoje 2

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Restaurace Bartlova bouda nabízí jídla tradiční české kuchyně i minutky, polévky, moučníky, ovocné a zmrzlinové poháry, pivo Konrád.

Firemní akce

Bartlova bouda má společenký sál se 70 místy k sezení. Je možné zde pořádat soukromé oslavy, večírky, zábavy a plesy.

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
In-line bruslení
Lyže, snowboard

Okolí

Podél silnice č. 290 lze pokračovat k chatě Smědava a dále do osady Jizerka jakož i na řadu dalších atraktivních turistických cílů. Motorizovaní turisté či cykloturisté pak mohou navštívit i množství vzdálenějších cílů. Ve svém nejbližším okolí jsou lesy a Hájený potok, jehož vody tvoří četné peřeje a vodopády a protékají skalnatou roklí 2 km dlouhou. V údolí Smědé (pouhý 1 km od Bartlovy boudy) je letovisko a hoské středisko Bílý Potok.


Celá oblast je vhodná pro letní i zimní rekreaci. Několik kilometrů vzdálená Jizerská magistrála nabízí poměrně rozsáhlý a nepříliš náročný areál pro běh na lyžích na české straně Jizerských hor. Trasy magistrály jsou využívany celoročně, vedou totiž po upravovaných cestách vhodných nejen pro běh na lyžích, ale i pro pěší turistiku, cykloturistiku a jizdu na kolečkových bruslích. Je možné vyzkoušet první singltrekovou stezku v České republice.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Bártlova Bouda: kontakty

Telefon: +420 602 148 958

Mapa

Autobus 750 m