Předchozí
Další

Best Hotel Garni Olomouc, Olomouc

Na Střelnici 48, Olomouc, 77200

od 700 Kč
pokoj/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování - NE
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Best Hotel Garni** Olomouc - kvalitní a levné ubytování v centru Olomouce. Hledáte-li na Vašich cestách klid a vstřícné zázemí, je pro Vás Best Hotel Garni** Olomouc ideální řešení.

Další informace

Best hotel Garni** Olomouc poskytuje levné a kvalitní ubytování v centruOlomouce. Pokoje hotelu jsou jednoduše a účelně zařízeny. Hosté u nás neplatí za zbytečnosti a okázalost. Hlavní důraz klademe na čistotu, vstřícnost personálu klidnou a přátelskou atmosféru. Nadstandardní jsou naše bohaté bufetové snídaně. Pokud však snídaní nepotřebujete, neplatíte ji. Celý hotel je nekuřácký.

V Best hotel Garni** Olomouc si můžete podle svých potřeb vybrat ze 3 kategorií hotelových pokojů: 
  • pokoje typu ekonomy
  • pokoje typu ekonomy – lux
  • pokoje typu de luxe

Hotelové pokoje typu ekonomy jsou jednoduše a účelně zařízené zcela novým nábytkem, koupelna se sprchovým koutem a WC jsou staršího typu. Pokoje mají televizi a některé i lednici. Wi-fi připojení k internetu je zdarma garantováno na každém pokoji této kategorie. Většina hotelových pokojů v této kategorii má oddělené postele.

Hotelové pokoje typu ekonomy - lux jsou jednoduše a účelně zařízené zcela novým nábytkem. Koupelna se sprchovým koutem a WC je moderní a prostorná. Na pokojích je televize a malá lednice, wi-fi připojení k internetu je zdarmagarantováno na každém pokoji této kategorie. Pokoje jsou přísně nekuřácké. Většina pokojů v této kategorii má oddělené postele.

Hotelové pokoje typu de luxe jsou prostorné, velké pokoje se samostatným sezením. Prostorná je i koupelna se sprchovým koutem a oddělené WC. Hostům Best hotel Garni** Olomouc je k dispozici televize a lednice. Wi-Fipřipojení je zdarma garantováno na každém pokoji. Pokoje jsou umístěny ve vyšších patrech, dva z nich mají romantický výhled na katedrálu sv. Václava. Pokoje v této kategorii mají možnost variabilního uspořádání lůžek a mohou být doplněny jednou přistýlkou.


 

Ceny

Domácí mazlíček 100 Kč
Snídaně 90 Kč
Jednolůžkový pokoj 700 Kč
Přistýlka 450 Kč

Služby

Bar
Restaurace
Konferenční možnosti
Společenské prostory
Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje 2
Kapacita restaurace 28
Dvoulůžkové pokoje 24
Třílůžkové pokoje 1
Jednolůžkové pokoje 4

Vybavení pokojů

Lednička
WC
TV
Vlastní koupelna

Restaurace

Den u nás začíná bohatou snídaní v naší jídelně, kde si ze široké nabídky snídaňového bufetu můžete vybrat dle Vaší chuti.. Snídaňový bufet obsahuje: káva, čaj, džusy, mléko, salámy různých druhů, šunka, plátkové sýry, tavené sýry, párky, míchaná vajíčka, müsli, jogurty, zelenina, chléb, rohlíky, vánočka, bábovka. Zajistíme i bezlepkové snídaně.

Kongresové možnosti

Plátno
Připojení k internetu
TV přijímač

Firemní akce

Školící místnosti

Kromě kvalitního a ekonomického ubytování pro Vaše zaměstnance, partnery či hosty Vaší firmě můžeme nabídnout možnost pořádání firemních porad, obchodních setkání, seminářů či školících akcí.
Nabízíme tyto prostory k pronájmu:
  • Salonek v přízemí
    V době od 6:30 do 9:00 slouží jako jídelna na snídaně. Salonek je možno denně od 9:30 hodin. Kapacita místnosti je 20 - 25 osob.
    Cena pronájmu je: 2.000,- Kč bez DPH za den nebo 200,- Kč bez DPH za každou započatou hodinu.

Sportovní možnosti v okolí

Aerobic, cvičení
Tenisový kurt
Bazén vnitřní
Cyklostezky
In-line bruslení

Okolí

Best hotel Garni** Olomouc má velmi výhodnou polohu. Za 10 minut dojdete od hotelu pěšky ke Sloupu Nejsvětější Trojice. Relaxovat a sportovat můžete v luxusním areálu Omega, nacházející se v bezprostřední blízkosti Best hotel Garni** Olomouc. Fotbalový fanoušci ocení blízkost Fotbalového stadionu SK SIGMA OLOMOUC, ostatní sportovci blízkost Sportovní haly UP. Hotel poskytne zázemí také cyklistům vyrážejícím na cyklostezku č. 51 vedoucí Litovelským Pomoravím.

Kromě mnoha historických, poznávacích, kulturních či sportovních cílů přímo ve městě Olomouc můžete navštívit celou řadu zajímavých míst v okolí Olomouce. Za zmínku stojí například Zoologická zahrada na Svatém Kopečku u Olomouce, který je současně vyhledávaných poutním místem, pohádkový hrad Bouzov, hrad Úsov, Sovinec či Helfštýn, Chráněná krajinná oblast Litovelské Pomoraví, Javoříčské či Mladečské jeskyně, Státní hrad Šternberk s unikátním muzeem hodin, Arboretum Bílá Lhota, Hanácký skanzen v Příkazech, Muzeum tvarůžků v Lošticích, zámek v Náměšti na Hané…

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Best Hotel Garni Olomouc: kontakty

Telefon: +420 603 336 993
Mobil: +420 604 123 661
WWW: www.best-hotel-garni.cz

Mapa