Předchozí
Další

BioFarma Belina, Toužim

Nežichov 8, Toužim, 36401

od 550 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

... na okraji Slavkovského lesa, daleko od civilizace, na úpatí Třebouňského vrchu, leží rodinná biofarma Belina...

Další informace

Na farmě je možné se ubytovat v podkrovních pokojíčcích nad bývalým hospodářským stavením, kde je v současné době umístěna mlékárna a nahrávací studio.

Celková kapacita objektu je 12 osob a ubytování je možné ve dvou a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. V jednom čtyřlůžkovém pokoji je dětská postýlka. Pro všechny pokoje je na patře společná kuchyňka vybavená lednicí, mikrovlnnou troubou, elektrickým vařičem a varnou konvicí.

 Cena za ubytování je 1 osoba 550 Kč / 1 noc. Děti do 2 let zdarma a do 12 let za 300,- Kč / noc. Děti 0 - 2 roky 150 Kč / 1 noc / k dispozici dětská postýlka/

 Po dohodě vám zajistíme snídani. jedná o tzv. farmářskou snídani z vlastních produktů.

Čerstvé mléko, sýry, jogurty. Cena snídaně je 100,- Kč. Dětská snídaně: 80 Kč / 1 snídaně

Ubytování v domečku
Od roku 2014 vám nabízíme možnost ubytování ve zrekonstruovaném domečku v těsném sousedství farmy. Domeček je vhodný pro 4 osoby s veškerým komfortem. V přízemí se nachází společenská místnost a kompletně vybavená kuchyně - sporák, varná konvice, myčka nádobí, lednice, nádobí atd. Samozřejmostí je i koupelna se sprchovým koutem a pračkou. V případě chladných dnů jsou k dispozici krbová kamna. V podkroví jsou umístěny dvě ložnice (2 a 3 lůžka). Na venkovní terase je umístěno malé posezení s ohništěm. Tento objekt si můžete pronajmout ve dvou variantách. Buď týdenní pobyt od soboty do soboty (7 nocí) nebo na prodloužený víkend od čtvrtka do neděle (3 noci).

Cena je bez rozlišení obsazených míst a činí 12.000,- Kč za týdenní pobyt a 5.500,- Kč za prodloužený víkend.

V případě, že budete chtít využít nabídku faremních snídaní, tak je možné si je objednat a na snídani docházet přímo do objektu farmy (cca 30 metrů).


Ubytování na chatě
Od roku 2018 nabízíme ubytování na chatě. Objekt je umístěn na stráni za farmou a nabízí prostor pro 4-6 osob ve dvou ložnicích. Jedná se o upravený mobilheim, který je doplněn o dřevěnou rozlehlou verandu a zázemí s ohništěm. Uvnitř objektu jsou dvě ložnice, obývací pokoj s možností přistýlky, sprchový kout a plně vybavená kuchyňka.V těsné blízkosti jsou venkovní výběhy pro ovce a louka.

Objekt je vybavený kompostovací toaletou a návštěvníky prosíme o používání pouze ekologických hygienických prostředků.

Tento objekt si můžete pronajmout ve dvou variantách. Buď týdenní pobyt od soboty do soboty (7 nocí) nebo na prodloužený víkend od čvrtka do neděle (3 noci). Cena je bez rozlišení obsazených míst a činí 10.000,- Kč za týdenní pobyt a 4.500,- Kč za prodloužený víkend. V případě, že budete chtít využít nabídku faremních snídaní, tak je možné si je objednat a na snídani docházet přímo do objektu farmy (cca 50 metrů).Ceny

Cena za osobu 550 Kč
Snídaně 100 Kč

Služby

Parkoviště
Terasa
Připojení k internetu
Venkovní ohniště / gril
Společenské prostory
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 12

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Koupání řeka, jezero

Okolí

Pěší výlety
Údolí pod Třebouňským vrchem je skutečně nádherné a plné zajímavostí.

Okolím na kole
Díky občanskému sdružení Cesta z města existuje v našem regionu celá síť značených regionálních cyklotras, z nichž některé procházejí i Nežichovem a jeho nejbližším okolím. V současné době je vyznačeno téměř 500 km, kdy stačí si sednout na kolo a dojet k zajímavým cílům...

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

BioFarma Belina: kontakty