Birdie Pension, Pardubice

Hlaváčova 392, Pardubice, 53002

od 1.390 Kč
pokoj/noc
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání - ne
Domácí zvířata - NE

O nás

Nabízíme Vám 23 pokojů v rustikálním stylu z nichž 19 je dvoulůžkových, 2 jednolůžkové a 2 apartmány. Jeden z dvoulůžkových pokojů je bezbariérový. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, vlastní koupelnou a satelitní televizí.

Další informace

Nabízíme Vám 23 pokojů v rustikálním stylu z nichž 19 je dvoulůžkových, 2 jednolůžkové a 2 apartmány. Jeden z dvoulůžkových pokojů je bezbariérový. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, vlastní koupelnou a satelitní televizí.

V případě, že by jste rádi stylovější ubytování, máme pro Vás připraveny i pokoje vybavené luxusním nábytkem z vyřezávaného masivního dřeva. Protože chceme, aby se u nás dobře cítil každý, včetně početnějších rodin, najdete v Birdie také dva apartmány s vlastní kuchyňkou a oddělenými ložnicemi.

Při speciálních příležitostech Vás určitě mile překvapíme například svatebně vyzdobeným pokojem, na který Vám zůstanou jen ty nejhezčí vzpomínky.

Samozřejmostí je i možnost využití bezplatného parkování přímo v areálu pensionu. Parkoviště není hlídané a má omezenou kapacitu pro 10 vozů.

Ceny

Jednolůžkový pokoj 1.390 Kč
Apartmán 2.490 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.590 Kč
Domácí mazlíček 300 Kč
Přistýlka 800 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Parkoviště
Terasa
Zahrada
Konferenční možnosti
Připojení k internetu
Bar
Venkovní ohníště / gril
Bezbariérový přístup
Wellness služby

Kapacita ubytování a služeb

Dvoulůžkové pokoje 19
Jednolůžkové pokoje 2
Počet apartmánů 2

Vybavení pokojů

Klimatizace
Vlastní koupelna
WC
Satelit, kabelová TV
Kuchyňka

Restaurace

Naše restaurace je místem, které nezklame ani ty největší labužníky. Šéfkuchař Zdeněk Kratochvíl je mistr svého oboru a kromě tradiční české kuchyně výborně zvládá i přípravu mezinárodních jídel. V našem jídelním lístku si každý jistě přijde na své. Pro fajnšmekry rádi připravíme na objednávku do 24 hodin i speciální menu, tedy jídlo podle Vašich představ do posledního detailu.

Kromě hlavních jídel si u nás můžete vybrat i z nabídky minutek, předkrmů, polévek či salátů, dezertů a zmrzlinových pohárů, na které budou Vaše děti ještě dlouho vzpomínat.

Po dobrém jídle přijde vhod i něco k pití a i tady je z čeho vybírat. Pro pány několik druhů piva, pro znalce ta nejlepší odrůdová vína. Samozřejmostí jsou míchané nápoje i destiláty a pro děti či řidiče celý sortiment nealkoholických nápojů.

Kongresové možnosti

Promítačka
Připojení k internetu

Firemní akce

Pro Vaše firemní akce, semináře či přednášky nabízíme čtyři samostatné salonky a konferenční prostory s kapacitou 12, 14, 25 nebo čtyřicet míst. Tyto lze samozřejmě využít i pro rodinné oslavy, společenské rauty či svatební hostiny.

Samozřejmostí je i možnost zajištění bohatého občerstvení a dalšího servisu.

Tyto oddělené prostory můžete užívat zcela nerušeně. Máte však možnost využít služeb našeho příjemného personálu, který se ochotně postará o klidný průběh Vaší akce.

Sportovní možnosti v okolí

Tenisový kurt Volejbalový kurt
Fitness, posilovna Cyklostezky
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Birdie Pension: kontakty

Telefon: +420 466 053 255
Mobil: 777 931 170
Fax: +420 466 053 256

Mapa

Autobus 100m Vlak 1.5km
Velká mapa