Předchozí
Další

Bonato Hotel, Náchod

Lázeňská 102, Náchod, 54701

od 990 Kč
pokoj/noc
Snídaně v ceně
Připojení k internetu - ne
Restaurace
Parkování - NE
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

BONATO HOTEL Náchod se nachází v lázeňské zóně na okraji Náchoda při hlavní tranzitní trase do Polska. Poloha hotelu, ubytování a společenské prostory, stejně jako dostupnost mnoha přírodních krás a pamětihodností východních Čech, je zajímavá jak pro obchodníky a firmy, tak pro skupinovou i rodinnou rekreaci.

Další informace

Prostory Bonato Hotelu Náchod nabízejí pěkné a klidné ubytování na okraji Náchoda ( avšak při hlavní trase vedoucí na polské hranice ) v typově různorodých pokojích od jednolůžkových až po rodinná apartmá. Celková kapacita ubytováníje 25 pokojů s více než 60 lůžky. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou se sprchovým koutem ( jeden s vanou ), TV se sat. programy, telefonem, přípojkou na internet. K některým pokojům patří vlastní balkony s výhledem na náchodský zámek. 

Nabízíme ubytování pro Náchod a jeho okolí, které je vhodným řešením jak pro firmy, tak pro jednotlivce a rodiny. Pokud se tedy chystáte navštívit východní Čechy a hledáte komfortní ubytování, vyberte si některou z variant níže, jenž Vám vyhovuje nejlépe.

Ceny

Apartmán 2.090 Kč
Přistýlka 450 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.390 Kč
Jednolůžkový pokoj 990 Kč

Snídaně v ceně


Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, barevným TV a telefonem s přímou volbou.

Služby

Konferenční možnosti
Zahrada
Restaurace
Terasa

Vybavení pokojů

Balkón
Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
WC
TV

Restaurace

 Hotelová restaurace nabízí posezení s 80 místy u stolu, taneční parket a podium pro hudbu, zde se dají uspořádat společenské akce až pro 120 osob. Součástí je salónek Hexagon pro 12 osob.
Toskánská kavárna má kapacitu 45 míst, kde se pořádají akce menšího charakteru do 50 osob. Součástí je menší salonek pro 12 osob.
V letní sezóně je otevřeno i venkovní posezení před hotelem - Letní zahrádka s 28 místy a k dispozici je také zahradní altánek s grilem a dětské hřiště.
Provoz Kuchyně je od 7:00 hod. do 22:00 hod. a po celou dobu připravuje pokrmy moderní gastronomie. Jídelní a nápojové lístky jsou předkládány v české, anglické a německé verzi.
Dle individuálního přání je možné zajistit přípravu a pořádání nejrůznějších společenských akcí jako jsou svatební hostiny, rodinné oslavy, firemní akce a večírky, prezentace, plesy, přednášky, výstavy, recepce formou rautu, banketu apod.

Firemní akce

 Dle individuálního přání je možné zajistit přípravu a pořádání nejrůznějšíchspolečenských akcí jako jsou svatební hostiny, rodinné oslavy, firemní akce a večírky, prezentace, plesy, přednášky, výstavy, recepce formou rautu, banketu apod. 

Součástí hotelové restaurace je konferenční sál pro 80 osob. Nabízíme projekční a audiovizuální techniku k pořádání školení a prezentačních akcí. Bezdrátové připojení WiFi v celém hotelu zdarma.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Tenisový kurt
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyže, snowboard

Okolí

 Bonato HOTEL Náchod je výborným místem pro rekreaci ve Východních Čechách, jelikož na dosah je řada přírodních a historických památek Východních Čech. O tipy na výlety rozhodně není nouze ! Město Náchodnabízí dostatek kulturních, sportovních i společenských aktivit, divadlo, koupaliště, krytý bazén, zimní stadion, tenisové kurty a další kulturní či sportovní program. V zimním období je v provozu cca 100 m vzdálený lyžařský vlek.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Bonato Hotel: kontakty

Telefon: +420 491 424 540
Fax: +420 491 424 525
WWW: www.bonato.cz

Mapa