Předchozí
Další

Bouda Bílé Labe, Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn 176, Špindlerův Mlýn, 54331

od 450 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Restaurace
Parkování
Centrum 6 km
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Chata vhodná pro příjemnou dovolenou či odpočinek pro rodiny, firmy, školy a ostatní lidi, kteří mají rádi přírodu, klid a sportovní vyžití.

Další informace

Bouda u Bílého Labe nabízí ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích v celkové kapacitě 28 osob. Pokoje jsou zrekonstruované s vlastním sociálním zařízením.

Horská chata "Bouda u Bílého Labe" se nachází v horské oblasti cca 5 Km od centra Špindlerova Mlýna v nadmořské výšce 1000 metrů na levém břehu Bílého Labe. Je situována v dole Bílého Labe na křižovatce čtyř turistických cest: od Špindlerova mlýna, od Špindlerovy boudy a od Luční boudy. Prostředí kolem Boudy Bílé Labe, či v blízkém okolí, je nanejvýš vhodné k odpočinku, sportu i zábavě. K nám mají namířeno lidé toužící si odpočinout v krásné a čisté horské přírodě, stejně jako příznivci horské turistiky, nebo zimních radovánek. Zrovna tak k nám míří příznivci horské cyklistiky, anebo prostě ti, kdo se pokoušejí si na horách jednoduše protáhnout tělo. Prostředí kolem Boudy Bílé Labe, či v blízkém okolí, je nanejvýš vhodné k odpočinku, sportu i zábavě.Bouda nabízí posezení ve stylové restauraci s terasou, kterou v létě doplňuje venkovní grilování. Důraz je kladen na domácí českou kuchyni. V létě parkování přímo u chaty.      

Sám Špindlerův Mlýn je ze všech stran obklopen horskými hřebeny a je rozdělen na 4 hlavní části: Bedřichov, Labská, Přední Labská a Svatý Petr. Celé toto prostranství zabírá cca 77 kilometrů čtverečních a v zimě představuje dost prostoru k rekreaci v letním i zimním období. Prostředí kolem Boudy Bílé Labe, či v blízkém okolí, je nanejvýš vhodné k odpočinku, sportu i zábavě. K nám mají namířeno lidé toužící si odpočinout v krásné a čisté horské přírodě, stejně jako příznivci horské turistiky, nebo zimních radovánek. Zrovna tak k nám míří příznivci horské cyklistiky, anebo prostě ti, kdo se pokoušejí si na horách jednoduše protáhnout tělo. Bouda Bílé Labe Vám poslouží k dlouhodobému pobytu, anebo jako vítaná zastávka k občerstvení na vytčené trase. V okolí Bílého Labe se nacházejí také dětská hřiště s dřevěnými herními prvky. Další atrakce jsou připravené ve Špindlerově Mlýně. Například bowling, squash, fitness, tenis, golf, minigolf, diskotéka, kasino, cyklostezky, cyklistická dráha Bike Park, jezdecký klub nebo areál AQUA Park Špindlerův Mlýn, který disponuje rekreačním a dětským bazénem se třemi tobogány včetně člunového tobogánu, dále saunou, párou a soláriem a mnohé další. V lokalitě se můžete rovněž věnovat horolezectví, houbaření či rybolovu, v zimě samozřejmě lyžování nebo běžkaření. Vyzkoušet můžete i paragliding či vyhlídkové lety. Doprava Ve Špindlerově mlýně jezdí bezplatné skibusy přibližně každou půlhodinu. Pokud přijedete vlastním autem, tak můžete zaparkovat na některém z 5 hlavních parkovišť. Dopravu na Boudu Bílé Labe zajišťují ze Špindlerova pohodlné vozy horské taxi služby. V létě je možné získat i povolení KRNAPu k parkování přímo u chaty. Vleky a sjezdovky Lyžařská statistika Špindlerova Mlýna: Lanovky a vleky Celkem 15 (10 vleků, jedna dvousedačková lanovka, trojsedačková lanovka, tři čtyřsedačky)

Ceny

Domácí mazlíček 100 Kč
Polopenze 250 Kč
Dvoulůžkový pokoj 450 Kč
Snídaně 150 Kč
Plná penze 400 Kč

množstevní ceny možné

Služby

Garáže
Restaurace
Vegetariánská kuchyně
Konferenční možnosti
Terasa
Vstup domácích zvířat
Parkoviště
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 28
Třílůžkové pokoje 1
Dvoulůžkové pokoje 13
Kapacita restaurace 60

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Pension (horská chata "Bouda u Bílého Labe") se nachází v horské oblasti cca 4 Km od centra Špindlerova Mlýna v nadmořské výšce 1000 metrů.Hostům je k dispozici prostorná a útulná jídelna s barem. Forma stravování je řešena polopenzí, tj. snídaně formou švédských stolů, večeře formou jednotného menu. Důraz je kladen na domácí českou kuchyni. V létě je k dispozici venkovní posezení. Parkování je zajištěno přímo u pensionu (pouze v letní sezóně).

Kongresové možnosti

Fax
Telefon
Satelitní, kabelová TV
TV přijímač
Šatna

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Běžkařské stopy
Horolezectví
Koupání řeka, jezero
Lyže, snowboard
Půjčovna lyží
Sportovní hala
Vodáctví, lodě
Aerobic, cvičení
Bowling, kuželky
In-line bruslení
Kulečník, billiard
Minigolf
Půjčovna skútrů
Squash
Volejbalový kurt
Bazén venkovní
Cyklostezky
Jachting, windsurfing
Létání
Půjčovna kol
Rybolov
Střelnice
Bazén vnitřní
Fitness, posilovna
Jezdectví, koně
Lyžařská škola
Půjčovna lodí
Solárium
Tenisový kurt

Okolí

Horská chata „Bouda Bílé Labe“ se nachází 5 km od centra Špindlerova Mlýna na křižovatce čtyř turistických cest: od Špindlerovy boudy, Luční boudy, Dřevařské boudy a Špindlerova Mlýna. Je situována na horském úbočí v těsné blízkosti soutoku pramene Bílého Labe s Čertovou strouhou.

Sám Špindlerův Mlýn je ze všech stran obklopen horskými hřebeny a je rozdělen na 4 hlavní části: Bedřichov, Labská, Přední Labská a Svatý Petr. Celé toto prostranství zabírá cca 77 kilometrů čtverečních a v zimě představuje dost prostoru k rekreaci v letním i zimním období.

Mapa

Centrum 6 km Autobus 4.5 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Bouda Bílé Labe: kontakty

Telefon: +420 725 841 666
+420 603 192 363