Malíkovský dvůr, Horní Pěna

Malíkov nad Nežárkou 6, Horní Pěna, 37701

od 550 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání
Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Chtěli by jste okusit mír a klid Jižních Čech? Poznat překrásnou přírodu? Uvolněte se a odpočiňte si v krásném prostředí hlubokých lesů České Kanady. Nechte se okouzlit ranním pohledem z okna, sejděte k voňavé snídani, užívejte klidu a u šálku dobré kávy vybírejte z lákavé nabídky výletů. Máte-li rádi golf? Tři golfová hřiště jsou na dosah ruky: Preferujete cyklistiku? Pak vás bude zajímat světově známá cyklistická trasa Praha - Vídeň, která prochází přímo Malíkovem (cyklotrasa 32). A co rybaření, tenis nebo jízda na koni? To vše pro vás můžeme zařídit v blízkém okolí. Po návratu vás bude čekat čaj o páté a při večerním posezení v našem přívětivém a jedinečném prostředí zapomenete na starosti všedních dnů a nebude se vám chtít od nás odjet.

Další informace

Všech deset ložnic je vybaveno kompletním sociálním zařízením, se sprchou nebo vanou, individuálně designované a vkusně dekorované v tradičním anglickém stylu s dotykem českého venkova. Po celkové rekonstrukci se stavení stává plným venkovského klidu k zajištění Vašeho úplného pohodlí. Jsme připraveni na jednotlivce, páry a samozřejmě celé rodiny - tři rodinné apartmány. Jeden pokoj má bezbariérový přístup.

Ceny

Jednolůžkový pokoj 550 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 1.490 Kč
Dvoulůžkový pokoj 960 Kč
Přistýlka 240 Kč
Třílůžkový pokoj 1.235 Kč

Snídaně v ceně


ceny ve vedlejší sezoně 1.11. - 31.5. kromě Silvestra

Služby

Bezbariérový přístup
Dětský koutek
Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Zahrada
Úschovna kol, lyží
Restaurace

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Snídaně jsou podávány v naší prostorné jídelně.  V okolních městečkách a vesnicích je spousta restaurací a hospůdek s dobrou domácí kuchyní. Večery můžete trávit u krbu, na baru nebo jen s knížkou v klidném atriu. Za hezkého počasí připravujeme večerní grilování nebo opékání buřtů.

Sportovní možnosti v okolí

Bowling, kuželky Běžkařské stopy
Cyklostezky Golf
Koupání řeka, jezero Rybolov
Střelnice Tenisový kurt

Okolí

Jindřichův Hradec - Krýzovy jesličky, úzkorozchodná železnice z Jindřichova Hradce do Nové Bystřice, Česká Kanada, hrad Landštejn, Červená Lhota, Telč

Mapa

Velká mapa
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Malíkovský dvůr: kontakty

Telefon: +420 384 385 024
+420 777 298 506
Mobil: +420 602 337 836