Předchozí
Další

Čajkovskij Apartments, Brno

Čajkovského 19, Brno, 61600

od 1.090 Kč
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE

O nás

Apartmánový dům Čajkovskij je moderní nově zrekonstruovaný dům s několika apartmány, které jsou kompletně zařízené s plně vybavenou kuchyní. Nabízíme menší apartmán Studio ale také větší mezonetový apartmán Deluxe. Kromě doplňkových služeb Vám rádi připravíme snídani dle Vašeho výběru.

Další informace

Apartmánový dům Čajkovskij se nachází na strategickém místě města Brna u sjezdu z městského okruhu, ale přitom v klidné ulici bez hluku z dopravy, tramvají a podobně. Parkování je možné zdarma přímo před domem. Díky městskému okruhu se rychle dostanete kamkoliv v Brně a to jak do centra, tak i na druhou stranu k Brněnské přehradě.

Nabízíme Vám několik apartmánů různých velikostí, všechny s vlastním sociálním zázemím a plně zařízeny spotřebiči včetně kuchyňského vybavení. Každý apartmán má svoji vlastní zabezpečenou síť s rychlostí až 40Mbit/s.

Kromě běžných služeb (úklid, snídaně) Vám nabízíme i speciální služby jako například vyzvednutí popřípadě odvoz na letiště (Brno, Praha, Vídeň a Bratislava), vypůjčení jízdních kol, šampaňské na ledu, kytice pro partnerku, catering dle domluvy, sladkosti různého druhu anebo jakékoliv Vaše přání, na kterém se předem domluvíme.

Stálým hostům nabízíme několik slevových kupónů.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj 1.130 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.090 Kč

Služby

Bar
Kadeřník, holič
Pokojový servis non-stop
Služba praní
Bazén
Nekuřácké pokoje
Připojení k internetu
Úschovna zavazadel
Dětský koutek
Parkoviště
Restaurace
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 2

Vybavení pokojů

Balkón
Satelit, kabelová TV
WC
Kuchyňka
Trezor
Minibar
Videopřehrávač

Restaurace

Připravíme Vám několik druhů snídaní dle Vašeho výběru.

Sportovní možnosti v okolí

Aerobic, cvičení
Golf
Volejbalový kurt
Bazén venkovní
Půjčovna kol
Bazén vnitřní
Sportovní hala
Fitness, posilovna
Tenisový kurt

Okolí

V okolí apartmánového domu Čajkovskij je veškerá občanská vybavenost. Na hlavní ulici, která nyní prochází kompletní rekonstrukcí, najdete vyhlášené restaurace, cukrárku, kavárnu, pizzerii a také prodejnu čerstvých ryb. Za domem je Wilsonův les, kam můžete na procházku. Projít se můžete až do vyhlášeného parku Kraví hora, kde můžete navštívit Hvězdárnu a planetárium s interaktivním promítáním néjen vesmírných pořadů. Chůzí se také dostanete na jednu z nejvíce navštěvovaných brněnských památek hrad Špilberk.

Mapa


zobrazit kontakty

Čajkovskij Apartments: kontakty

Telefon: +420 723 298 511
+420 774 230 555
WWW: www.cajkovskij.eu