Předchozí
Další

Camp Karolína, Brod nad Tichou

Brod nad Tichou, Brod nad Tichou, 34815

od 50 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Restaurace
Parkování - NE
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE

O nás

Jsme moderní, menší rodinný kemp Evropské úrovně v krásném, tichém, přírodním prostředí. Poskytujeme ubytování ve vybavených chatách, mobilních domech, v ubytovně a na místech pro stany, či karavany s elektrickými přípojkami. Moderní vytápěné sociální zařízení, čistota a upravenost areálu, dodržování nočního klidu, mnoho zajímavých výletních míst v okolí spolu s vysokou úrovní poskytovaných služeb jsou zárukou spokojené dovolené..

Další informace

Camp Karolina leží uprostřed panenské přírody Západních Čech, v jedné z nejméně obydlených částí České republiky na rozhraní chráněné krajinné oblasti Slavkovský Les a Český les. Najdete nás v malebném údolí říčky Tichá, nedaleko měst Tachov a Planá. Areál kempu je obklopen zalesněnými stráněmi, které společně s protékající říčkou dodají Vaší dovolené neopakovatelnou atmosféru.

Ceny

Cena za osobu 50 Kč
Cena za parkování (auto) 50 Kč
Domácí mazlíček 50 Kč

Služby

Restaurace

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Přímo v areálu kempu Karolina je k dispozici občerstvení situované do zrekonstruované historické budovy zvonice z roku 1870. K dispozici jsou dvě terasy (zastřešená cca 60 míst / nezastřešená cca 30 míst)

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Camp Karolína: kontakty

Telefon: +420 777 296 990

Mapa