Předchozí
Další

Camp Karolína, Brod nad Tichou

Brod nad Tichou, Brod nad Tichou, 34815

od 50 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Restaurace
Parkování - NE
Možnost koupání
Domácí zvířata - NE

O nás

Jsme moderní, menší rodinný kemp Evropské úrovně v krásném, tichém, přírodním prostředí. Poskytujeme ubytování ve vybavených chatách, mobilních domech, v ubytovně a na místech pro stany, či karavany s elektrickými přípojkami. Moderní vytápěné sociální zařízení, čistota a upravenost areálu, dodržování nočního klidu, mnoho zajímavých výletních míst v okolí spolu s vysokou úrovní poskytovaných služeb jsou zárukou spokojené dovolené..

Další informace

Camp Karolina leží uprostřed panenské přírody Západních Čech, v jedné z nejméně obydlených částí České republiky na rozhraní chráněné krajinné oblasti Slavkovský Les a Český les. Najdete nás v malebném údolí říčky Tichá, nedaleko měst Tachov a Planá. Areál kempu je obklopen zalesněnými stráněmi, které společně s protékající říčkou dodají Vaší dovolené neopakovatelnou atmosféru.

Ceny

Cena za parkování (auto): 50 Kč
Domácí mazlíček 50 Kč
Cena za osobu 50 Kč

Služby

Restaurace

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Přímo v areálu kempu Karolina je k dispozici občerstvení situované do zrekonstruované historické budovy zvonice z roku 1870. K dispozici jsou dvě terasy (zastřešená cca 60 míst / nezastřešená cca 30 míst)

Sportovní možnosti v okolí

Koupání řeka, jezero Cyklostezky
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Camp Karolína: kontakty

Telefon: 777296990