Camp Velkopařezitý, s.r.o., Řásná

Řásná 10, Řásná, 58856

od 60 Kč
objekt/týden
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování 50 Kč/den
Možnost koupání
Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Camp Velkopařezitý je umístěn asi 1 km za malebnou vesničkou Řásná v hluboké lesnaté oblasti Jihozápadní části Českomoravské vrchoviny pod jejím nejvyšším vrcholem Javořice (837 m n.m.). Překrásnou přírodní scenérii zvýrazňují četné rybníky, které v letním období slouží převážně jako přírodní koupaliště. V těsné blízkosti kempu leží nejvyhledávanější rybník Vysočiny - Velký Pařezitý, který si díky své poloze přímo v lesním komplexu udržuje vodu vhodnou ke koupání po celé letní období. Za kempem se nachází rybník Plodový, který je vyčleněn pro rybolov. Převážně jehličnaté lesy prostoupené březovými háji umožňují milovníkům přírody sběr hub a lesních plodů. Poloha kempu v centru Javořicka vybízí rekreanty a turisty k mnoha výletům, a to jak pěšky, tak i na kole po nově upravených značených stezkách a cyklotrasách. 3 km od kempu je rozsáhlé golfové hřiště Šiškův mlýn. V zimních měsících jsou zde upravené běžecké tratě a pro sjezdové lyžování je v nedalekém Mrákotíně sjezdovka s vlekem.

Další informace

Kemp se rozkládá na ploše 1,7 ha. V kempu je celkem 40 chatek, penzion Pod Borovicí, stanová plocha, karavanová plocha s elektrickými přípojkami (220V/10A), restaurace Radost, kiosek a společný objekt sociálního zařízení. Podrobný popis, rozmístění chatek, provozních objektů a užitkových ploch naleznete v Možnosti ubytování a na plánku kempu.

Ceny

Dvoulůžkový pokoj 5.650 Kč
Cena za parkování (moto): 30 Kč
Cena za obytný vůz 130 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 7.200 Kč
Domácí mazlíček 30 Kč
Cena za parkování (auto): 50 Kč
Cena za stan 60 Kč

Služby

Dětský koutek
Parkoviště
Restaurace
Společenské prostory
Venkovní ohníště / gril
Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu

Kapacita ubytování a služeb

Dvoulůžkové pokoje 11
Třílůžkové pokoje 37

Vybavení pokojů

WC
Vlastní koupelna
Kuchyňka
Lednička

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy Cyklostezky
Golf Jezdectví, koně
Lyže, snowboard Rybolov
Tenisový kurt Koupání řeka, jezero

Okolí

Jistě stojí za to, vypravit se na Michovu skálu, ke Studánce Páně, na zříceninu hradu Štamberka, do Janštýna, na lovecký hrad Roštejn, kde jsou hojně navštěvované noční prohlídky hradu v dobových kostýmech a výstup na sedmibokou 53 m vysokou věž. Ovšem dominantou výletů, které si žádný návštěvník Javořicka nenechá ujít, je jistě město Telč, které je od roku 1992 zařazeno do seznamu památek UNESCO. V širším okolí jsou i další města s bohatou historií.

Mapa

Autobus 1.3km Vlak 9km
Velká mapa
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Camp Velkopařezitý, s.r.o.: kontakty

Telefon: 567 379 449
777 013 942