Předchozí
Další

Camp Vřesná, Frymburk

Frymburk 43, Frymburk, 38279

od 50 Kč
objekt/den
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Bez restaurace
Parkování 60 Kč/den
Centrum 800 m
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Camp Vřesná Frymburk leží v klidné zátoce jezera Lipno, na okraji městyse Frymburk - jediného poloostrovního městečka v ČR. Náš kemp je ideální místo pro trávení Vaší dovolené či jen pro výlet do přírody, za koupáním, rybařením, jachtingem či na houby. Součástí kempu je společné sociální zařízení, umývárny a sprchy. V kempu je možné tábořit s malým ohněm přímo u stanu či karavanu. Celý náš kemp je v noci osvětlen. Naším kempem probíhá páteřní cyklotrasa kolem jezera Lipno a proto je kemp výborným strategickým místem pro výlety do okolí ať už na kole či kolečkových bruslích. Milovníci rybolovu si také přijdou na své. Kemp leží v klidné zátoce, takže je ideálním místem pro rybaření přímo od Vašeho stanu.

Další informace

Náš kemp nabízí 60 míst pro stany, z čehož je většina s elektrickou přípojkou pro karavany a obytné vozy. Všechna místa disponují přímým přistupem k vodě, takže se můžete koupat či rybařit přímo u Vašeho stanu. Parkování automobilů je možné přímo u stanových míst, nebo na místech k tomu vyhrazených.

Náš kemp je ideální místo pro trávení Vaší dovolené či jen pro výlet do přírody, za koupáním, rybařením, jachtingem či na houby.

Součástí kempu je společné sociální zařízení, umývárny a sprchy. V kempu je možné tábořit s malým ohněm přímo u stanu či karavanu. Celý náš kemp je v noci osvětlen.

Naším kempem probíhá páteřní cyklotrasa kolem jezera Lipno a proto je kemp výborným strategickým místem pro výlety do okolí ať už na kole či kolečkových bruslích. Milovníci rybolovu si také přijdou na své. Kemp leží v klidné zátoce, takže je ideálním místem pro rybaření přímo od Vašeho stanu.


Součástí našeho kempu je pět čtyřlůžkových chatiček s elektřinou. K vybavení každé chaty patří kuchyňka s nádobím, vařičem, varnou konvicí a ledničkou.

Chatky nemají vlastní sociální zařízení, k dispozici je společné sociální zařízení, umývárny a sprchy v kempu, nedaleko chatek.

Každá chatka je vybavena stolem, židlemi, šatní skříní a postelemi. Nedaleko chatek je nově vybudované ohniště.

Vzhledem k vysoké poptávce po pobytech v chatkách doporučujeme chatku rezervovat minimálně 14 dní předem.

Ceny

Cena za celý objekt 550 Kč
Cena za osobu 50 Kč
Cena za stan 60 Kč
Cena za karavan 110 Kč
Cena za parkování (auto) 60 Kč
Domácí mazlíček 30 Kč
Cena za obytný vůz 120 Kč
Cena za parkování (moto) 40 Kč

objekt znamená chatka 2 až 4lůžková

Služby

Parkoviště
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje 4
Dvoulůžkové pokoje 2
Třílůžkové pokoje 2

Vybavení pokojů

Lednička

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Půjčovna lodí
In-line bruslení
Rybolov
Jachting, windsurfing
Koupání řeka, jezero

Mapa

Centrum 800 m Autobus 1 km Vlak 8 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Camp Vřesná: kontakty

Telefon: +420 602 255 733