Camping Olšina Lipno, Černá v Pošumaví

Černá v Pošumaví 200, 38226

od 80 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování 80 Kč/den
Možnost koupání
Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Camping Olšina se nachází na břehu přehrady Lipno v těsné blízkosti obce Černá v Pošumaví v Jižních Čechách. Areál kempu s rozlohou 4,5 ha je uspořádán do teras a částečně je pokryt stromovím. Kemp disponuje vlastní pláží a je obklopen krásnou šumavskou přírodou.

Další informace

Camping Olšina nabízí ubytování formou karavanových stání a míst pro stany, ale také ubytování v chatách pro 4 nebo 6 osob. Kemp je především určen pro klidnou a pohodovou dovolenou v prostředí krásné přírody Šumavy. Relaxaci a odpočinek u nás najdou jak rodiny s dětmi, tak i jednotlivci. V kempu je dodržován noční klid (23 - 7 hodin) a ochrana majetku návštěvníků je zajištěna nočním hlídačem.

Ubytování v chatách
V areálu kempu je pro hosty připraveno celkem 21 chat, 15 chat malých (pro 4 osoby) a 6 chat velkých (pro 6 osob) s vlastní kuchyňkou a koupelnou (WC, sprcha, umyvadlo).

Karavanová stání a místa pro stany
Pro naše hosty kemp nabízí více než 180 karavanových míst, z toho 150 s elektrickými přípojkami. Vybraná místa se nachází přímo u břehu Lipenského jezera s nádherným výhledem na vodní hladinu a večer na západ slunce. Prostor pro stany je vyhrazen jak na slunných místech, tak i ve stínu pod vzrostlými stromy. 

Ubytování v mobilních domkách 2 mobilní domky (pro 4 osoby s možností přistýlky pro jedno dítě) s vlastní kuchyňkou (vařič, rychlovarná konvice, lednička), posezením a vlastní koupelnou (WC, sprcha, umyvadlo).
 

Zázemí kempu nabízí hostům obchod s potravinami a s čerstvým pečivem, restauraci, sportovní areál, půjčovnu loděk a kol, komfortní sociální zařízení, prádelnu (pračky, sušičky) a výlevku pro chemické WC. Pro hosty je v celém kempu k dispozici bezdrátové WiFi připojení na Internet, popř. hosté mohou využít počítač na recepci.


Ceny

Cena za parkování (auto): 80 Kč
Cena za stan 80 Kč
Cena za osobu 90 Kč
Cena za parkování (moto): 80 Kč
Cena za karavan 100 Kč
Domácí mazlíček 60 Kč
Cena za obytný vůz 170 Kč

Služby

Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu
Parkoviště
Restaurace

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky Jachting, windsurfing
Koupání řeka, jezero Půjčovna kol
Půjčovna lodí Rybolov
Vodáctví, lodě

Okolí

V přilehlé obci - Černá v Pošumaví - také najdete bankomat, jachetní klub a půjčovnu a školu windsurfingu. Z obce pravidelně jezdí autobusy do okolních měst a obcí - např. Český Krumlov, Horní Planá, Frymburk a Lipno nad Vltavou.

Camping Olšina Lipno: kontakty

Telefon: +420 608 029 981
+420 608 029 982