Předchozí
Další

Camping Olšina Lipno, Černá v Pošumaví

Černá v Pošumaví 200, 38226

od 90 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Camping Olšina se nachází na břehu přehrady Lipno v těsné blízkosti obce Černá v Pošumaví v Jižních Čechách. Areál kempu s rozlohou 4,5 ha je uspořádán do teras a částečně je pokryt stromovím. Kemp disponuje vlastní pláží a je obklopen krásnou šumavskou přírodou.

Další informace

Camping Olšina nabízí ubytování formou karavanových stání a míst pro stany, ale také ubytování v chatách pro 4 nebo 6 osob. Kemp je především určen pro klidnou a pohodovou dovolenou v prostředí krásné přírody Šumavy. Relaxaci a odpočinek u nás najdou jak rodiny s dětmi, tak i jednotlivci. V kempu je dodržován noční klid (23 - 7 hodin) a ochrana majetku návštěvníků je zajištěna nočním hlídačem.

Ubytování v chatách
V areálu kempu je pro hosty připraveno celkem 21 chat, 15 chat malých (pro 4 osoby) a 6 chat velkých (pro 6 osob) s vlastní kuchyňkou a koupelnou (WC, sprcha, umyvadlo).

Karavanová stání a místa pro stany
Pro naše hosty kemp nabízí více než 180 karavanových míst, z toho 150 s elektrickými přípojkami. Vybraná místa se nachází přímo u břehu Lipenského jezera s nádherným výhledem na vodní hladinu a večer na západ slunce. Prostor pro stany je vyhrazen jak na slunných místech, tak i ve stínu pod vzrostlými stromy. 

Ubytování v mobilních domkách 2 mobilní domky (pro 4 osoby s možností přistýlky pro jedno dítě) s vlastní kuchyňkou (vařič, rychlovarná konvice, lednička), posezením a vlastní koupelnou (WC, sprcha, umyvadlo).
 

Zázemí kempu nabízí hostům obchod s potravinami a s čerstvým pečivem, restauraci, sportovní areál, půjčovnu loděk a kol, komfortní sociální zařízení, prádelnu (pračky, sušičky) a výlevku pro chemické WC. Pro hosty je v celém kempu k dispozici bezdrátové WiFi připojení na Internet, popř. hosté mohou využít počítač na recepci.


Ceny

Cena za karavan 120 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 760 Kč
Cena za obytný vůz 210 Kč
Domácí mazlíček 70 Kč
Cena za stan 90 Kč
Šestilůžkový pokoj 1.580 Kč

Služby

Parkoviště
Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu
Restaurace

Vybavení pokojů

Kuchyňka
WC
Mikrovlnná trouba
Vlastní koupelna

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Půjčovna lodí
Jachting, windsurfing
Rybolov
Koupání řeka, jezero
Vodáctví, lodě
Půjčovna kol

Okolí

V přilehlé obci - Černá v Pošumaví - také najdete bankomat, jachetní klub a půjčovnu a školu windsurfingu. Z obce pravidelně jezdí autobusy do okolních měst a obcí - např. Český Krumlov, Horní Planá, Frymburk a Lipno nad Vltavou.

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Camping Olšina Lipno: kontakty

Telefon: +420 608 029 981
+420 608 029 982