Předchozí
Další

Penzion ČERNÁ LOUŽE v Českém ráji, Branžež

Nová Ves 42, Branžež, 29402

od 1.950 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Penzion a restaurace Černá louže nese název po nedaleké křižovatce lesních cest, kde se lidé potkávali věky věků, a proto i Vy zde můžete najít ubytování a chvíle klidu pro setkání s přáteli a vychutnat si skvělé jídlo, které je připravováno s největší péčí týmem našich kuchařů, kteří Vám pomohou se sestavením Vašeho menu. Vítejte v Českém ráji!

Další informace

V našich pokojích naleznete pohodlné spaní na nejlepších ručně vyráběných postelích světa s matracemi z koňských žíní. Pokoje nabízí plný komfort včetně servisu naší obsluhou. Relaxací v našem privátním klubu zapomenete na starosti všedních dní a užijete si komfort finské sauny a nejmodernější vířivky s relaxační hudbou. Zkušená a proškolená obsluha doporučí vína, která budou nejvíce ladit k Vašim vybraným pokrmům.


Ceny

Dvoulůžkový pokoj 2.190 Kč
Jednolůžkový pokoj 1.950 Kč
Přistýlka 250 Kč

Snídaně v ceně


Cena při ubytování na více nocí.

Služby

Bazén
Restaurace
Parkoviště
Terasa
Připojení k internetu

Vybavení pokojů

Minibar
WC
TV
Vlastní koupelna

Restaurace

Restaurace založená na vysoké gastronomii a kulinářských zážitcích používá vybrané regionální suroviny Českého ráje, které jsou pečlivě kontrolovány, aby spokojenost zákazníka byla na nejvyšší úrovni.

Pokrmy připravované týmem zkušených kuchařů vynikají nejen vyváženými chutěmi, ale i krásným vzhledem, jenž uchvátí zákazníkovi oči. K jídlům servírovaným s největší péčí obsluha nabídne to nejvíce se hodící víno. Vína nabízená v penzionu a restauraci Černá Louže nabízejí kvalitu a příjemný lad s atmosférou, která tu panuje.

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Cyklostezky

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion ČERNÁ LOUŽE v Českém ráji: kontakty

Telefon: +420 775 982 664