! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

PENZION ČERNÁ VODA, Orlické Záhoří

Orlické Záhoří 2, 51764

od 590 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Včetně polopenze
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Rodinný Penzion Černá Voda se nachází v klidné části Orlických hor, nedaleko obce Orlické Záhoří. Penzion je obklopen loukami a lesy a je skvělým místem pro cyklistické nebo pěší výlety na hřebeny Orlických hor. Přímo u Penzionu Černá Voda jsou udržovaná  travnatá hřiště pro nejrůznější sportovní aktivity, koupací vodní nádrž s čistou horskou vodou a dětské hřiště. Svým umístěním a zázemím je ideální pro klidnou rodinnou dovolenou, pro dětské školní pobyty, lyžařské kurzy a jiná sportovní soustředění.

Další informace

V Penzionu Černá Voda je ubytování až pro 44 osob, celkem v 9 pokojích. Každý pokoj má vlastní, nově zrekonstruované sociální zařízení. Parkování je přímo před penzionem.

V létě, na jaře i na podzim je na horách také hezky. Můžete se procházet, nebo vyjet na kole a vydat se na některou z mnoha tras na hřebeny Orlických hor, do údolí Divoké Orlice a na další zajímavá místa v okolí.  Přímo u penzionu je dětské hřiště a pískoviště, koupací nádrž, travnaté hřiště na fotbal, volejbal a jiné sportovní aktivity. Můžete využít také venkovní zastřešené ohniště.

I v zimě se máte na co těšit. 400 metrů od penzionu se nachází Ski Areál Černá Voda, který je skvělý pro rodiny s dětmi, dětské lyžařské kurzy a všechny, kteří mají rádi klidné a bezpečné lyžování bez front. Vedle penzionu také vede udržovaná běžkařská trasa, po které se můžete vydat na běžkách na hřeby Orlických hor i do okolních vesnic na polské i české straně.


Ceny

Cena za osobu 590 Kč
Přistýlka 150 Kč
Plná penze 550 Kč
Snídaně 350 Kč
Polopenze 450 Kč

Včetně polopenze


390,-/dítě 3-12 snídaně. 490,-/dospělý snídaně. 490,-/dítě 3-12 polopenze. 590,-/dospělý polopenze. 570,-/dítě 3-12 plná penze. 670,-/dospělý plná.

Služby

Dětský koutek
Restaurace
Terasa
Parkoviště
Rodinné pokoje
Úschovna kol, lyží
Připojení k internetu
Společenské prostory
Venkovní ohniště / gril

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 44
Osmi a více lůžkové pokoje 1
Čtyřlůžkové pokoje 4
Šestilůžkové pokoje 3
Dvoulůžkové pokoje 1

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

V Penzionu Černá Voda vaříme  každý den hotová jídla, pečeme domácí dezerty, točíme pivo, malinovku, vaříme dobrou kávu i čaj a s našimi hosty jsme moc rádi.

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Lyže, snowboard
Cyklostezky
Rybolov
Koupání řeka, jezero
Volejbalový kurt
Lyžařská škola

Mapa

Autobus 100 m
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

PENZION ČERNÁ VODA: kontakty

Telefon: +420 737 671 433