Předchozí
Další

PENZION ČERNÁ VODA, Orlické Záhoří

Orlické Záhoří 2, 51764

od 590 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Včetně polopenze
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Rodinný Penzion Černá Voda se nachází v klidné části Orlických hor, nedaleko obce Orlické Záhoří. Penzion je obklopen loukami a lesy a je skvělým místem pro cyklistické nebo pěší výlety na hřebeny Orlických hor. Přímo u Penzionu Černá Voda jsou udržovaná  travnatá hřiště pro nejrůznější sportovní aktivity, koupací vodní nádrž s čistou horskou vodou a dětské hřiště. Svým umístěním a zázemím je ideální pro klidnou rodinnou dovolenou, pro dětské školní pobyty, lyžařské kurzy a jiná sportovní soustředění.

Další informace

V Penzionu Černá Voda je ubytování až pro 44 osob, celkem v 9 pokojích. Každý pokoj má vlastní, nově zrekonstruované sociální zařízení. Parkování je přímo před penzionem.

V létě, na jaře i na podzim je na horách také hezky. Můžete se procházet, nebo vyjet na kole a vydat se na některou z mnoha tras na hřebeny Orlických hor, do údolí Divoké Orlice a na další zajímavá místa v okolí.  Přímo u penzionu je dětské hřiště a pískoviště, koupací nádrž, travnaté hřiště na fotbal, volejbal a jiné sportovní aktivity. Můžete využít také venkovní zastřešené ohniště.

I v zimě se máte na co těšit. 400 metrů od penzionu se nachází Ski Areál Černá Voda, který je skvělý pro rodiny s dětmi, dětské lyžařské kurzy a všechny, kteří mají rádi klidné a bezpečné lyžování bez front. Vedle penzionu také vede udržovaná běžkařská trasa, po které se můžete vydat na běžkách na hřeby Orlických hor i do okolních vesnic na polské i české straně.


Ceny

Cena za osobu 590 Kč
Přistýlka 150 Kč
Plná penze 550 Kč
Snídaně 350 Kč
Polopenze 450 Kč

Včetně polopenze


390,-/dítě 3-12 snídaně. 490,-/dospělý snídaně. 490,-/dítě 3-12 polopenze. 590,-/dospělý polopenze. 570,-/dítě 3-12 plná penze. 670,-/dospělý plná.

Služby

Dětský koutek
Restaurace
Terasa
Parkoviště
Rodinné pokoje
Úschovna kol, lyží
Připojení k internetu
Společenské prostory
Venkovní ohniště / gril

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 44
Osmi a více lůžkové pokoje 1
Čtyřlůžkové pokoje 4
Šestilůžkové pokoje 3
Dvoulůžkové pokoje 1

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

V Penzionu Černá Voda vaříme  každý den hotová jídla, pečeme domácí dezerty, točíme pivo, malinovku, vaříme dobrou kávu i čaj a s našimi hosty jsme moc rádi.

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Lyže, snowboard
Cyklostezky
Rybolov
Koupání řeka, jezero
Volejbalový kurt
Lyžařská škola

Mapa

Autobus 100 m
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

PENZION ČERNÁ VODA: kontakty

Telefon: +420 737 671 433