Předchozí
Další

Chalupa ANNA, Příbraz

Příbraz 108, Příbraz, 37802

od 1.200 Kč
apartmán/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Nabízíme komfortní  ubytování za výhodné ceny v nově zrekonstruované chalupě Anna v malebné obci Příbraz (cca 10 km od Jindřichova Hradce směrem Chlum u Třeboně) v CHKO Třeboňsko. Chalupa je rozdělena na dva apartmány se samostatnými vchody pro 5 a 6 osob s moderně vybavenou kuchyní, dvěma ložnicemi, koupelnami s vanou a sprchovým koutem, WC. Dále bezplatné využití: wifi připojení v celém objektu, mikrovlnka, varná konvice, parkování v oplocené zahradě, posezení na terase, venkovní ohniště, gril, dětská postýlka a židlička. Ideální místo pro rodiny s dětmi.

Další informace

Chalupa je rozdělena na dvě samostatné části s vlastními vchody a terasami s posezením a slunečníkem.

Apartmán 1 (maximální kapacita: 5 osob):
2 pokoje, kuchyň (spíž), koupelna s vanou, WC

Apartmán 2 (maximální kapacita: 6 osob):
2 pokoje, kuchyň, koupelna se sprchovým koutem, WC

V pokojích manželská postel, skříň, noční stolky. V jednom pokoji je vždy navíc přistýlka. Možnost zapůjčení dětské postýlky a dětské jídelní židle. Wi-fi připojení k internetu.

Kuchyně jsou vybaveny moderní kuchyňskou linkou, plynovým sporákem s horkovzdušnou el. troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a ledničkou. K dispozici je samozřejmě základní kuchyňské vybavení (hrnce, talíře, příbory, …).

Koupelny nejsou vybaveny ručníky.

Za pěkného počasí můžete využít oplocený pozemek cca 1000 m2, terasu, zahradní nábytek, ohniště s posezením.

Pro děti je připravena houpačka, skluzavka, pískoviště a další atrakce.

Parkovací stání uvnitř oploceného pozemku. Chalupa je vytápěna plynovým ústředním topením.

Prosím, neberte s sebou Vaše domácí zvíře. V objektu platí zákaz kouření.

Ceny

Apartmán 1.200 Kč

V ceně je zahrnutý poplatek za spotřebu elektrické energie, vodné, stočné a náklady spojené s likvidací domovních odpadků.

Služby

Dětský koutek
Terasa
Zahrada
Parkoviště uzavřené
Úschovna kol, lyží
Připojení k internetu
Venkovní ohniště / gril

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 11
Počet apartmánů 2
Čtyřlůžkové pokoje 1
Třílůžkové pokoje 1
Dvoulůžkové pokoje 2

Vybavení pokojů

Kuchyňka
TV
Lednička
Vlastní koupelna
Mikrovlnná trouba
WC

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Bowling, kuželky
In-line bruslení
Půjčovna kol
Tenisový kurt
Bazén venkovní
Cyklostezky
Jezdectví, koně
Půjčovna lodí
Vodáctví, lodě
Bazén vnitřní
Fitness, posilovna
Koupání řeka, jezero
Rybolov
Běžkařské stopy
Golf
Lyže, snowboard
Squash

Okolí

Turistické cíle

Jindřichův Hradec - město (vzdálené cca 15km) se souborem vzácných architektonických památek. Zámecký a hradní areál je po rekonstrukci skvostem a ozdobou Jindřichova Hradce. Z bohatého muzea jsou nejcennější Krýzovy jesličky - největší lidový mechanický betlém na světě.

Chlum u Třeboně - městečko (vzdálené cca 11km) s poutním kostelem Nanebevzetí P. Marie z r. 1745 a zámkem s nádherným parkem. Chlum u Třeboně je v letním období hojně navštěvován turisty, zejména kvůli rybníkům Hejtman a Staňkovský, které jsou velmi vhodné k rekreaci.

Stráž nad Nežárkou - městečko (vzdálené cca 3km) s nádherným zámkem, který je dnes znám především v souvislosti s pěvkyní Emou Destinnovou, která využívala jeho malebné polohy na řece Nežárce a v blízkosti Nové řeky k uspokojení své velké záliby, již bylo rybaření. Oficiální stránky Zámku.

Třeboň - lázeňské město (vzdálené cca 15km) s bohatou historií nabízí v lázních Aurora kromě celé řady lázeňský procedur, nově vybudované Wellnescentrum Aqua Viva se slanou vodou. Dále můžete návštívit zámek, Schwarzenberskou hrobku, nebo projít naučnou stezku kolem rybníka Svět.

CHKO Třeboňsko - Chráněná krajinná oblast Třeboňsko byla vyhlášena v listopadu roku 1979. Pro významné přírodní hodnoty bylo její území zařazeno již v roce 1977, tedy ještě před vyhlášením za CHKO, do světové sítě biosférických rezervací UNESCO.

Česká Kanada - přírodní park v jižních Čechách rozprostírající se jihovýchodně od Jindřichova Hradce, ohraničený přibližně městy Kunžakem, Českým Rudolcem, Slavonicemi, Novou Bystřicí a J. Hradcem. Právě pro přírodní charakter krajiny, početné vodní hladiny a rozsáhlé lesní komplexy, i pro poněkud sychravější podnebný ráz, je tato oblast nazývána Českou Kanadou. Po geomorfologické stránce krajina náleží jihozápadnímu cípu Javořické vrchoviny.

Ostatní turistické zajímavosti: zámek Červená Lhota, státní hrad Landštejn, Jindřichohradecké úzkokolejky, muzeum čs. předválečného opevnění Slavonice.

Sportovní vyžití

Jaro, léto
Možnost použití velkého množství cyklostezek a turistických tras. V obci jsou tenisové kurty, golf v Nové Bystřici, aquapark v Jindřichově Hradci nebo Třeboni, v blízkosti se nachází Staňkovský rybník ke koupání a sportovnímu rybaření. Houbaření.
Zima
Běžecké trasy Českou Kanadou a okolím třeboňských rybníků. Sjezdovka u Nové Bystřice. Bruslení.
Jihočeské rybníky

Jižní Čechy jsou také známé velkou soustavou rybníků a propojovacích kanálů a stok, které byly zbudovány v 16. sloletí Štěpánkem Netolickým a Jakubem Krčínem z Jelčan.

Mezi nejznámější patří rybníky: Rožmberk, Svět, Velký Tisý, Koclířov, Dvořiště, Záblatský, Bošilecký, Švarcenberk a Horusický. Dále pak průplav Nová řeka, nebo napájecí a regulační kanál Zlatá stoka. Kolem všech rybníků vedou turistické či cyklistické stezky.

Mapa

Autobus 271 m
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Chalupa ANNA: kontakty

Telefon: +420 722 612 236
+420 721 869 286