Předchozí
Další

Chalupa Dolní Morava, Dolní Morava

Velká Morava 107, Dolní Morava, 56169

od 1.999 Kč
apartmán/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Centrum 240 m
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Zveme Vás k nám,  do nově postavené chaty – chalupy k pronajmutí s bazénem, privátní saunou a internetem v klidné části obce Dolní Morava.

Další informace

Chalupa k pronajmutí je v klidné části horské obce Dolní Morava, která se nachází v oblasti Národní přírodní rezervace Králický Sněžník na pomezí Orlické hory – Jeseníky. 

Chalupa k pronajmutí je nově postavena, má půdorys do „L“ a je rozdělena na dvě zcela samostatné části (poloviny). Každá část chalupy má svůj samostatný vchod z jiné strany, privátní saunu, svoji soukromou terasu s posezením a zahradu na opačné straně chalupy. Také vnitřní uspořádání chalupy a stavební provedení zaručuje Vaše plné soukromí a klid.

V každé části chalupy je vlastně patrový byt 120m2: 4 + kk + 2 WC + koupelna + privátní SAUNA jen pro Vás. Ve 3 ložnicích je 6 řádných lůžek + 2-4 lůžka na rozkládací pohovce v obýváku – zde je i Full HD Smart TV s wi-fi 48″ – 121 cm s USB a HDMI vstupy.

Pronájem každé části (poloviny) chalupy umožní komfortní celoroční ubytování až 1 až 8 (a pokud se vejdete klidně i 10) osob. Celkem jsme schopni ve 3 objektech ubytovat až 24 osob.


Ceny

Apartmán 1.999 Kč

dle sezony, ceny pro 1 apartmán/ půl chalupy

Služby

Bazén
Připojení k internetu
Služba praní
Úschovna kol, lyží
Nekuřácké pokoje
Rodinné pokoje
Společenské prostory
Venkovní ohniště / gril
Parkoviště
Sauna
Terasa
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje 1
Dvoulůžkové pokoje 3
Počet apartmánů 2

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Satelit, kabelová TV
WC
Lednička
TV
Mikrovlnná trouba
Vlastní koupelna

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Lyže, snowboard
Bazén venkovní
Půjčovna kol
Bazén vnitřní
Tenisový kurt
Cyklostezky
Volejbalový kurt

Okolí

Nádherná příroda kolem chalupy, louka až k lesům plným hub a lesních plodů. Běžkařské stopy, 2 skicentra, 2 nové 4 sedačkové lanovky, bobová dráha, snowboardpark, adrenalinové zážitky, stezka v oblacích, rozhledny atd. atd.

Velmi oblíbená je Dolní Morava po celý rok, ale vyhlášená je zejména v zimě. Máme zde dvě skicentra, 2 nové 4 sedačkové lanovky, sáňkařskou dráhu, snowboard park, dětský lyžařský park a samozřejmě lyžařské školy a půjčovny lyží a vybavení.

Máme několik sjezdovek – i uměle zasněžovaných, všech druhů obtížnosti (i pro děti), černá sjezdovka je pak dokonce nejprudší sjezdovka v ČR. Takže můžete vyzkoušet Vaši odvahu 🙂

Na rozdíl od jiných skicenter, u nás v Dolní Moravě, nejsou, a to ani v době jarních prázdnin fronty lyžařů. Okolní neporušenou krajinou vedou běžecké stopy, z nichž se vám naskytnou dechberoucí výhledy do okolní malebné krajiny.

Aktuální informace ohledně stavu úpravy běžeckých stop naleznete jak na

facebook.com/bezkyDM

tak také jsou aktuálně upravené trasy pomocí GPS zaznamenávány na

bilestopy.cz/cs/kralickysneznik/dolnimorava

Pochutnat i na místních specialitách i točeném pivu, si můžete v několika restauracích jak v blízkosti chalupy (300m), tak přímo u sjezdovek. Nádherné výhledy jsou chaty Slaměnka, která je u vrcholové stanice lanovky a Stezka v Oblacích.

Únavu po lyžování můžete ze sebe dostat v sauně v naší chalupě, na bruslích na kluzišti (300m) nebo si zajet do krytého bazénu do hotelu Vista, či Sporthotelu (4 minuty autem).

Zatím každý rok se u nás lyžovalo až do Velikonoc

Nudit se na Dolní Moravě nebudete ani na jaře v létě či na podzim. Nespočetné možnosti výletů, ať už pěších nebo cyklistických, poskytují turistické trasy v okouzlující neporušené krajině. Velmi navštěvované jsou i pevnosti a bunkry z 2. světové války. V okolí je několik rozhleden, z nichž – pokud nemáte závrať – se vám naskytnou fantastická panoramata do nádherné, téměř panenské krajiny. Akčnější povahy mohou využít fotbalové hřiště, tenisový kurt s umělým povrchem, lanový park, bobovou dráhu, zkusit skočit volným pádem z věže, můžete sjíždět na kole po sjezdovce, půjčit si Segway… zkrátka téměř vše, co Vás napadne. Pro děti je 300 m od chalupy připraveno hřiště plné prolézaček, a různých dalších atrakcí. Kromě velmi oblíbené dovolené s dětmi na jarní a letní prázdniny, jsou i víkendy, Vánoce a Silvestr, apartmány Dolní Morava.

Přijeďte, věříme, že budete spokojeni!

Dolní Morava a okolí je plná příležitostí k nevšedním zážitkům. Záleží jen na Vás jestli chcete strávit klidnou pohodovou dovolenou relaxováním na chalupě s procházkami, navštívit jednu z mnoha rozhleden v blízkém okolí. Velmi vyhledávanou atrakcí je unikátní: Stezka v oblacích Dolní Morava, která je postavena ve výšce 1116 m.n.m a výhled z ní je skutečně dechberoucí! Můžete si zahrát tenis na blízkém kurtu s umělým povrchem (300m), půjčit si horské kolo, elektrokolo nebo Segway, či si zajet do krytého bazénu v hotelu Vista či Sporthotelu. Nebo se vrhnout do víru adrenalinu a využít bobovou dráhu, lanový park, vyzkoušet skok volným pádem či zajít na obří houpačku pro dvě osoby – zhoupnete se z výšky 13m! Pro děti je připraveno několik tématických parků: Mamutíkův vodní park, Lesní zážitkový park, Pískový svět, Pohádkové Česko, Stamichmanova stezka… 

Mapa

Centrum 240 m Autobus 900 m
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Chalupa Dolní Morava: kontakty