Předchozí
Další

Chalupa Katky Neumannové, Stachy

Zadov 415, Stachy, 384 73

od 4.000 Kč
apartmán/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Slovo hostitelky Na Šumavě jsem prožila velký kus života a spojuje mě s ní láska na celý život. Když se podařila dokončit moje chalupa, stylová stavba zasazená do šumavské přírody, skýtající vysoký komfort a rodinné zázemí, a navíc do ní přivézt zlaté medaile z Mistrovství světa a Olympijských her, splnil se mi životní sen. Zvu Vás na návštěvu. Prožijete příjemné chvíle v okouzlujícím prostředí a určitě se budete rádi vracet.

Další informace

PENZION V LÉTĚ - Pěším turistům nabízí Šumava značené trasy a naučné stezky. Největším bohatstvím tohoto kraje je příroda a není náhoda, že je jeho velká část chráněna v rámci Chráněné krajinné oblasti a Národního parku Šumava. Nejbližší naučnou stezkou v CHKO Šumava, doslova za humny Katčiny chalupy, je naučná stezka Churáňov přírodně poznávací okruh s historickými připomínkami a přírodními zajímavostmi. Pro cykloturisty je tento kout rájem, je zde mnoho zajímavých tras hlavně v lesích a ve vyšších polohách, většinou středně těžkých. Starobylým názvem „Krajem Světáků“ je označena trasa, začínající a končící na Churáňově, která vede přes Pláně, Zdíkovec, Benešovu Horu, Studenec a má délku 38 km. Zasoutěžit si mohou návštěvníci na Šumavském MTB maratonu, který má start i cíl na běžeckém stadionu na Zadově a obvykle je pořádán v dubnu nebo květnu. Dalším maratonem horských kol je Vimperská padesátka v červnu. Když už jsme u těch maratonů, na Zadově začíná i Šumavský skimaraton, který má za sebou již dvacet ročníků . Běžkaři startují na Zadově, pokračují přes Horskou Kvildu, Filipovu Huť, Černou Horu, Kvildu a končí v Zlaté Studni.

PENZION V ZIMĚ - Během celého roku mohou hosté a návštěvníci penzionu využívat blahodárného působení čistého šumavského prostředí. V zimě třeba na běžkách, po větší část roku pěší turistikou nebo na kolách. Zadov Churáňov patří k nejvýznamnějším centrům běžeckého lyžování v České republice. Pravidelně upravované běžecké tratě mají délku 60 kilometrů. Turistické tratě, které začínají na Zadově jsou : * Zadov – Zlatá Studna – Zhůří v délce 10 km * Zadov – Zlatá Studna – Horská Kvilda má 7 km * Zadov – Zlatá Studna Přilba – St. Hutě – Zadov má délku 15 km * Zadov – Pláně- Nové Hutě o délce 7 km * Zadov – Roviny – Popelná pak 6 km Ale i příznivcům alpského lyžování se nabízí několik sjezdových tratí, jedna z nich nedaleko od chalupy. Je zde 7 lyžařských vleků a lanová dráha.Funguje tu i Lyžařská škola Zadov, naučí či zdokonalí dětského i dospělého zájemce ve všech druzích pohybu po sněhu.

Ceny

Apartmán 4.000 Kč
Cena za celý objekt 25.000 Kč

Snídaně v ceně


V ceně zahrnuté bezplatné využití vířivé vany, sauny, fitness, parkování

Služby

Dětský koutek
Připojení k internetu
Terasa
Wellness služby
Nekuřácké pokoje
Restaurace
Úschovna kol, lyží
Parkoviště
Sauna
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Kapacita restaurace 30
Počet apartmánů 5

Vybavení pokojů

Balkón
Mikrovlnná trouba
Vlastní koupelna
Kuchyňka
Trezor
WC
Lednička
TV

Restaurace

Šenk nabízí jídlo i rychlé občerstvení, je také bohatě zásoben nealkoholickými nápoji i kvalitními lihovinami. Za zmínku stojí pozoruhodný výběr velmi kvalitních vín na vinném lístku.

Kongresové možnosti

CD přehrávač
Videopřehrávač
Připojení k internetu
TV přijímač

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
In-line bruslení
Běžkařské stopy
Kulečník, billiard
Cyklostezky
Lyže, snowboard
Fitness, posilovna

Mapa

Autobus 500 m Vlak 15 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Chalupa Katky Neumannové: kontakty

Telefon: +420 736 489 024
Fax: +420 296 515 304