! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Chalupa Stará škola, Bartošovice v Orlických horách

Bartošovice v Orlických horách 94, Bartošovice v Orlických horách, 51761

od 28.000 Kč
objekt/týden
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Chalupa Stará škola svou polohou přímo v srdci Orlických hor poskytuje jedinečné zázemí pro relaxaci i aktivně strávenou dovolenou. Rekreační objekt leží na samé hranici České republiky a Polska v lokalitě Nová Ves u obce Bartošovice v Orlických horách. Díky tomuto jedinečnému umístění v atraktivní oblasti nabízí chalupa široké spektrum možností trávení volného času a sportovního vyžití po celý rok.

Další informace

Od jara až do podzimu láká okolí chalupy k pěším výpravám nebo k cyklistickým výletům po značených turistických stezkách, kterými je region doslova protkaný. V zimním období se Orlické hory mění v lyžařský ráj.

Stylová chalupa je díky kapacitě 22 osob a variabilitě pokojů vhodná jak pro pohodovou rodinnou dovolenou, tak pro partu přátel, školní výlety či sportovní soustředění. Objekt nabízí rovněž vhodné prostory pro srazy abiturientů, firemní večírky, školení nebo teambuildingové aktivity.

Ceny

Cena za celý objekt 28.000 Kč

Služby

Dětský koutek
Připojení k internetu
Venkovní ohniště / gril
Nekuřácké pokoje
Sauna
Vstup domácích zvířat
Parkoviště
Společenské prostory
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 22
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Chalupa Stará škola: kontakty

Mapa