! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Chalupa u Bednářů, Rudná pod Pradědem

Rudná pod Pradědem 83, Rudná pod Pradědem, 79335

od 280 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Chalupa U Bednářů je uzpůsobena pro zimní i letní rekreaci v klidném prostředí v těsné blízkosti turistických a lyžařských center Jeseníků. K čistému prostředí jesenických hor se snažíme přispívat i my přátelským vztahem k životnímu prostředí. Třídíme odpad, k ohřevu teplé vody využíváme solární energii, topení probíhá spalováním dříví z místních zdrojů. Pomozte nám i Vy chránit neznečištěný kout naší přírody.

Další informace

Chalupa U Bednářů se nachází v samotném podhůří Jeseníků v centrální části obce Rudná pod Pradědem, část Stará Rudná, v nadmořské výšce asi 650 m n.m. Obec je situována zhruba 10 km severozápadně od okresního města Bruntál, kraj Moravskoslezský. Přímo v obci je obchod smíšeným zbožím, otevřeno denně, 2 restaurační zařízení (bez možnosti stravování), kostel, jezdecká stáj Amír a další. 

Jedná se o ubytování s kapacitou 8 - 9 osob ve dvou pokojích ( 4 a 5 osob). Každému pokoji přísluší vlastní koupelna a WC. Společná je kuchyňka pro možnost přípravy stravy (lednice, dvouplotýnková el. indukční deska, varná konvice, mikrovlnka, černé i bílé nádobí, sklo ap.) a společenská místnost s televizí (SAT, video), Wi-Fi připojení pro hosty zdarma. Je možné využít sauny.

Topení probíhá zcela automaticky bez nutnosti zásahu hostí, je možné si přitopit v krbových kamnech. Teplá voda je připravována automaticky bez nutnosti zásahu hostí. V areálu chalupy je možno zaparkovat až 4 auta. Celý areál je oplocen. V letních měsících můžete příjemně posedět u venkovního ohniště.

Ceny

Cena za osobu 280 Kč

Služby

Parkoviště uzavřené
Společenské prostory
Připojení k internetu
Venkovní ohniště / gril
Sauna
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 9

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyže, snowboard

Okolí

Rudná pod Pradědem se nachází v těsné blízkosti turistických a lyžařských center Jeseníků

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Chalupa u Bednářů: kontakty

Telefon: +420 602 531 763