Chalupa U rybníčku, Jetřichovice

Vysoká Lípa, Vysoká Lípa 23, Jetřichovice, 40502

od 350 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání
Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Nabízíme ubytování v klasické roubené chalupě u břehu rybníka v památkově chráněné obci Jetřichovice - Vysoká Lípa na hranici národního parku Českosaské Švýcarsko v okolí Hřenska.

Další informace

Bydlet můžete jednak ve dvou dvoulůžkových pokojích, jednom trojlůžkovém pokoji s přistýlkou. Tyto pokoje mají společné sociální zařízení na patře a jedno v přízemí společně s jídelnou a kuchyní. Krom toho je k dispozici také komfortní čtyřlůžkový apartmán s vlastním sociálním zařízením a kuchyní. Možné je i pronajmout si celou chalupu.

K penzionu patří zahrada se zastřešeným sezením a grilem. Čtyři parkovací místa jsou přímo na zahradě.

Ceny

Snídaně 60 Kč
Cena za osobu 350 Kč

Léto 350,- Kč osoba bez snídaně, zima 400,-Kč. Ceny jsou uvedeny včetně všech poplatků. Možnost pro hosty přiobjednat si snídani za 60,- Kč na osobu.

Služby

Zahrada
Úschovna kol, lyží
Parkoviště
Venkovní ohníště / gril
Připojení k internetu

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky Koupání řeka, jezero

Okolí

V blízkosti penzionu je les a začátky turistických cest na Mariinu vyhlídku, Dolský mlýn, Šaunštejn (Loupežnický hrad), malou i velkou Pravčickou bránu a další místa. Nedaleko se také nacházejí cyklotrasy, kola si můžete uschovat v uzamčené místnosti. Hřensko a soutěsky jsou vzdáleny 12km, v letní sezóně je posílena autobusová doprava. Stravování je možné v několika místních restauracích.

Chalupa U rybníčku: kontakty

Telefon: 602 122 198