Předchozí
Další

Chata Adélka, Troskovice

Křenovy 4, Troskovice, 51263

Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE

O nás

Nabízíme sezónní ubytování ve dvou samostatných objektech na krásné POLOSAMOTĚ nedaleko zříceniny hradu TROSKY. Oba objekty pocházejí z 19. století. Jsou velmi pěkně zařízené po nedávné rekonstrukci. První objekt má celkovou kapacitu 12 lůžek + 3 možné přistýlky. Druhý objekt je 7 lůžkový + 1 možná přistýlka

Další informace

V prvním objektu, roubené chalupě,  jsou k dispozici 4 ložnice (2/2, 2/4), 3 koupelny s WC a sprchovým koutem (2x bojler 120 l), dále 2 vybavené kuchyňky (el. varné desky - 4-plotýnková, 2-plotýnková, 2 lednice s mrazáčkem, mikrovlnná trouba, přenosná trouba, rychlovarná konvice, dále běžné vybavení). Vytápění je možné el. přímotopy, ve 4-lůžkové ložnici dřevem.

Druhý objekt, vejměnek, má 2 ložnicemi (1/3, 1/4), koupelnu s WC a sprchovým koutem (bojler 120 l),  kuchyní (el. varná deska 4-plotýnková, lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, dále  běžné vybavení). Vytápění  je možné el. přímotopy.

Každý objekt má k dispozici přenosný gril a venkovní sezení. Na oploceném dvorku se nachází zázemí  pro děti - pískoviště, síťovka a houpačka. Na dvůr volně navazuje přírodní neoplocený pozemek s lavičkami u ohniště. Od léta. 2011 bude možné kromě venkovního sezení užívat také pergolu.

Parkování je neoplocené, u chalupy (po dohodě na oploceném dvorku). Objekty jsou nekuřácké!

Služby

Dětský koutek
Restaurace
Parkoviště
Zahrada
Parkoviště uzavřené

Restaurace

Stravovat se lze v sezóním Křenovském šenku (hotová jídla cca 65,-, jednoduché večeře 40,-, při odběru min. 10 porcí zozvoz) 600 m, dále Hotel pod Troskami 1,5 km, Pizzerii Nebákov 2 km,  restauraci Vidlák 4 km, restauraci Mladějov 2 km.
Nákup je možné obstarat ve smíšence přímo v obci Troskovice 800 m. Větší nákup lze uskutečnit v marketech v Turnově (Plus, Lidl, Delvita) 8 km.
Obvykle lze obojí spojit s výlety i koupáním.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Koupání řeka, jezero
Bowling, kuželky
Minigolf
Cyklostezky
Půjčovna kol
Horolezectví
Tenisový kurt

Okolí

 

Vesnička Troskovice se svou místní částí Křenovy leží v srdci Českého ráje (nejstarší chráněná krajinná oblast u nás) pod zříceninou hradu Trosky, cca. 15 km severozápadně od Jičína. Zdejší okolí je ideální k výletům za historickými památkami, k vycházkám do skalních měst, k cykloturistice (značené cyklotrasy), či k houbaření. Koupání v okolních rybnících – nejbližší je rybník Nebákov (2 km) nebo na koupališti v Sobotce (7 km). Krytý bazén, posilovna a squash v Jičíně (15 km). Tenisové kurty na Hrubé Skále (6 km). Rybaření na Jinolických rybnících (7 km). Turistické cíle: skalní města jako např. Hruboskalsko, Klokočské a Betlémské skály, Prachovské skály, Drábovna; Kozákov (hora s rozhlednou), Apolena (skalní město přímo v Troskovicích); zámky - Hrubá Skála, Humprecht, Valštejn, Hrubý Rohozec, Sychrov; hrady a zříceniny – Trosky, Valečov, Vranov, Kost, Frýdštejn; lidová architektura: Dolánky u Turnova (Dlaskův statek), Kopicův statek, Rovensko pod Troskami (dřevěná zvonice), Bozkovské dolomitové jeskyně.

 

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Chata Adélka: kontakty

Telefon: 604 511 644

Mapa