Chata Alexandra, Abertamy

Hřebečná, Pohraničníků 198, Abertamy, 36235

od 300 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Chata Alexandra se nachází v obci Hřebečná - Abertamy. Chata s přátelskou atmosférou je ideální pro Vaši dovolenou v kterémkoliv ročním období. Je moderně a vkusně vybavena.

Další informace

Optimální poloha objektu je optimální pro cyklisty, běžkaře, vyznavače zimních sportů, pro turisty, rodiny s dětmi, houbaře a ostatní rekreanty. Staňte se i Vy našemi váženými hosty a ochutnejte krásy Krušných hor.

Našim hostům je k dispozici celkem 11 lůžek ve 4 pokojích a 4 lůžka v apartmánu. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV/Sat, Wi - Fi připojení k internetu zdarma.

V objektu se nachází plně vybavená kuchyň, jídelna a sauna.

Ubytování na chatě

Chata k pronájmu poskytuje ubytování pro 6 až 15 osob v 5 ložnicích.

Ložnice a pokoje: Chata Alexandra Vám nabízí ubytování v:

- 3x třílůžkový pokoj

- 1x dvoulůžkový pokoj

- 1x čtyřlůžkový apartmán

Sociální zařízení: Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha + WC, apartmán - vana + WC).

Doprava, parkování: Parkování je zajištěno přímo u chaty.

Stravování

Po domluvě možnost zajištění snídaní, obědů nebo večeří.


Ceny

Cena za osobu 300 Kč

Letní sezona: 300,- Kč za osobu. Zimní sezona: 400,- Kč za osobu.

Služby

Připojení k internetu
Sauna
Parkoviště
Vstup domácích zvířat

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC
Satelit, kabelová TV

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky Běžkařské stopy
Lyže, snowboard

Okolí

Výlety, atrakce, zábava

V místě cyklo a běžecké tratě. Sjezdové lyžování: Plešivec - Abertamy 2 km, Pernik 4 km, Boží Dar 8 km, Klínovec 12 km, Potůčky 10 km.

Bazén: Potůčky, Karlovy Vary, Ostrov, Jáchymov.

Výlety do okolí: Ryžovna na severním svahu hor je oblíbeným cílem turistů, kde se pasou stáda ovcí a krav a kde si můžete koupit sýry a ochutnat místní speciality.

Plešivec vzdálený 2 km od Hřebečné je rovněž jednou z možností pěkného výletu a návštěva rozhledny skýtá překrásný pohled na tři nejvyšší vrcholy Krušných hor: Božídarský Špičák, Fichtelberg a Klínovec. Pro milovníky adrenalinového sportu areál nabízí např. obří houpačku, lanové centrum pro děti i dospělé, volný pád ze 16 m, horské koloběžky a čtřkolky. Pro milovníky kol je zde k dispozici přes 200 km cyklotras. K dispozici jsou zde trasy pro pěší turistiku, ktré Vás zavedou např.:

na Vlčí jámy nad Horní Blatnou, Mrtvý rybník, Božídarská rašeliniště, Holubí skály nad Českým Mlýnem nebo historická páteř centrálního Krušnohoří jedenáct km dlouhý Blatenský kanál by si neměl nechat návštěvník našich hor ujít.

Horní Hrad který povstal z trosek se stal symbolem obnovy Krušných hor.

Blízká lyžařská střediska: Abertamy, Plešivec, Velflink Pernink, Pernink - Pod nádražím, Pernink - Nad nádražím, Merklín, Jáchymov - Náprava, Novako, Skipot - Potůčky, Nové Hamry, Neklid - Boží Dar.

Možnosti koupání: vodní nádrž Lesíkpřehrada Tatrovicekoupaliště Horní Blatnáaquapark Jáchymovbazén PotůčkyVelký rybník HroznětínDěpoltovický rybníkvodní nádrž Přebuzrybník Šindelová - Tajch.

Blízká lyžařská střediska: AbertamyPlešivecPernink VelflinkPernink - Pod nádražímMerklínJáchymov - NápravaNové HamryNovakoSkipot - PotůčkyNeklid - Boží Dar.

Turistické cíle v okolí: Plešivec.

Chata Alexandra: kontakty

Telefon: 776 192 014
Mobil: 776 192 014