Předchozí
Další

Chata Čmejrovka, Janov nad Nisou

Janov nad Nisou 1220, Janov nad Nisou, 46811

od 350 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Po příjezdu vás jistě mile překvapí vlastní zabezpečené parkoviště přímo u chaty. Ubytovat se můžete v některém ze šesti nadstandardně vybavených pokojů. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, což rozhodně na chatách v Jizerských horách nebývá pravidlem. V chatě je uzamykatelná lyžárna / úschovna kol.

Další informace

Ve volných chvílích si můžete zahrát stolní fotbal nebo šipky. Své ratolesti si můžete odložit do dětského koutku (uvnitř chaty) nebo na dětské hřiště na zahradě. Ani vysoko v horách Vám neuniknou zprávy či oblíbené pořady v televizi či na satelitu. Příjemné chvíle u oblíbeného drinku s přáteli si jistě vychutnáte na naší zastřešené terase, která se tyčí nad údolím a odkud můžete pozorovat nezapomenutelná panoramata Jizerských hor.

Ceny

Cena za osobu 350 Kč
Přistýlka 200 Kč
Snídaně 100 Kč

Služby

Parkoviště
Terasa
Připojení k internetu
Zahrada
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 22

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

V rámci polopenze se snažíme připravit Vám co nejpestřejší jídelníček pro Váš spokojený pobyt na horách. Snídaně formou švédských stolů Snídaně je formou švédských stolů (pečivo, sýr, uzeniny, něco sladkého, čaj, káva, juice, jogurt ...co hrdlo ráčí) Teplou večeři pro vás máme přichystanou v 18:00 (kdy se zpravidla vracíte z hor) a věřte nám, že si opravdu pochutnáte (řízky, pečené kuře, hovězí na houbách ... ). Rádi také vyhovíme Vašim přáním a uvaříme Vám téměř vše, na co budete mít chuť. Večerní kuchyně se Vám snaží zpříjemnit posezení s přáteli, a proto Vám nabízíme bohatý sortiment různých pikantních dobrot (smažený sýr, klobásky, topinky, ryby, utopence, tlačenku, hranolky, palačinky atd.) Restaurace přímo v chatě Na uhašení žízně (či chutě) máme po celý den připraveno osvěžení. Dobře ošetřené, vychlazené točené pivečko z Krušovic si můžete dát desítku za 16,- a jedenáctku za 18,-. Z kvalitních lihovin vám rádi připravíme oblíbené míchané drinky (ocení zvláště dámy) nebo vám je nalijeme přímo "na led". Restaurace přímo v chatě Oblíbený FERNET u nás pořídíte za pouhých 20,- Kč. Z ostatních oblíbených značek jmenujme alepoň Tequilu, Becherovku, Whiskey atd. Prostě "palivo" pro Vaši noční jizdu je připraveno.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Cyklostezky
Bazén vnitřní
Lyže, snowboard
Běžkařské stopy
Tenisový kurt
Bowling, kuželky
Volejbalový kurt
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Chata Čmejrovka: kontakty

Telefon: +420 483 380 309
+420 777 333 357
Mobil: +420 602 276 082

Mapa