Předchozí
Další

Chata Libela, Boží Dar

Boží Dar 1, Boží Dar, 36262

Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Chata Libela se nachází v Božím Daru, 100 metrů od lyžařského areálu Novako. Od chaty s výhledem na hory dojdete za 6 minut pěšky do lyžařského areálu Neklid.


Další informace

Chata je definována jako turistická chata a tomu odpovídají dispozice. Nově zrekonstruované sociální zařízení- nové sprchy, WC a umývárna. - první podlaží- plně vybavená kuchyňka - 2x el.sporák, 2x lednice, 2xrychlovarná konvice, toaster, překapávač, 2x dětská jídelní stolička. -ve společenské místnosti Tv, Wi-fi připojení, dětský koutek s hračkami a krbová kamna - po domluvě dřevo k dispozici. -jídelna - 5x stůl, 2x dětská jídelní židlička - soc. zař. - prostorná chodba - možnost ponechání kol, lyží, kočárků. - 1.patro - 6 pokojů bez příslušenství č.1 -1x palanda, 2x postel č.2 -2x postel, 1x palanda č.3 -2x postel, možnost přistýlky č.4 -2x postel č.5 -2x postel, možnost přistýlky č.6 -1x palanda, 2x postel , umyvadlo. K dispozici máme 3 přistýlky. -2.patro - 2pokoje č.7 -3x palanda se dvěma lúžky a 1x palanda se třemi lůžky č.8 -2x palanda, 1x rozkládací pohovka 1a1/2lůžka.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Stravování
Na chatě je stravování individuální. Lze domluvit polopenzi nebo plnou penzi ve spřátelených nekuřáckých restauracích.

Služby

Parkoviště
Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu
Úschovna kol, lyží

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Půjčovna kol
Cyklostezky
Půjčovna lyží
Lyžařská škola
Lyže, snowboard

Okolí

V obci je infocentrum s poštovním úřadem, dva obchody se smíšeným zbožím, půjčovny lyží, kol, koloběžek a dalším sportovním vybavením, sport shop, dětské hřiště, dětská sjezdovka. naším partnerem je Yetti sport, kde naši hosté mohou uplatnit 10% slevu na půjčovnu kol, elektrokol, koloběžek, lyží, běžek a SNB.

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Chata Libela: kontakty

Telefon: +420 775 116 266